Jump Force یک بازی مبارزه ای است که توسط اسپایک Chunsoft توسعه یافته و منتشر شده توسط Bandai Namco سرگرمی که شخصیت های مختلف سری مانگا است که در Shyisha Weekly Shonen Jump مجموعه ای در جشن ۵۰ سالگرد این مجله منتشر شده است. Frieza حملات شهر نیویورک با ارتش Venoms، با Goku مواجه است؛ با این حال، یک انفجار لیزر منفجره از Frieza فاسد یک غیر نظامی را که در منطقه جنگی گرفتار شده است، زخمی می کند. Trunks غیرنظامی را با یک دستگاه پیشرفته سایبرنتیک به نام مکعب umbras احیا می کند، و به آنها امکان می دهد که یک قهرمان مانند آنها باشد.

  دانلود ترینر Jump Force

  فریزا عقب می افتد، به Goku و Trunks اجازه می دهد که غیرنظامیان را به HQ خود برگردانند، جایی که آنها توسط مدیر Glover خوش آمد می گویند. گولور توضیح می دهد که دنیای کتاب های کمیک “پرش” به نحوی شروع به ادغام شدن با دنیای واقعی کرده و با استفاده از مکعب های اوباما خود را تبدیل به انسان های شرورانه به ونوس، و مجبور کردن او برای ایجاد نیروی پرش برای خنثی کردن تهدید؛ این سازمان متشکل از قهرمانان جهان از “پرش” است، همراه با دیگر افراد از طریق مکعب ها. این گروه به تیم های آلفا، بتا و گاما تقسیم شده است. گوکو سرپرست آلفا (همراه با Piccolo، Zoro و Gaara) برای مبارزه با تهاجم ونوس، لوفی هدایت بتا (همراه با بوا هانکوک، سانجی و بورووت) برای تجدید سرزمین از Venoms، در حالی که ناروتو منجر گاما (همراه با Kakashi، Sasuke، Trunks و Sabo) برای شناسایی خنثی. از قهرمان جدید خواسته شده است برای پیوستن به یکی از بخش ها برای کمک به بازدارندگی تهاجم. در طول مأموریت های خود، قهرمانان دیگران را با کنترل ذهنی توسط مکعب های تاریک umbras، مکعب هایی که با انرژی بد ساخته شده اند، روبرو می کنند. برای مقابله با این، Jump Force شروع به بازیابی مکعب ها و آزاد کردن قهرمانان دیگر از کنترل آنها، استخدام آنها را به صفوف خود می کند.

  دانلود ترینر Jump Force

  ترینر Jump Force همراه با گزینه های تقلب

  مشهور ترین قهرمانان مانگا به یک میدان جنگ جدید کاملا پرتاب می شود: دنیای ما. نیروی یگان متحد برای مبارزه با خطرناک ترین خطر، سرنوشت تمام انسان را تحمل خواهد کرد. نماد خود را بسازید و به حالت اصلی داستان بپیوندید تا در کنار قدرتمندترین قهرمانان مانگا از DRAGON BALL Z، ONE PIECE، NARUTO، BLEACH، HUNTER X HUNTER، YU-GI-OH !، YU YU HAKUSHO، SAINT SEIYA و بسیاری دیگر مبارزه کنید. دیگران. یا به سمت لابی آنلاین بروید تا دیگران را به چالش بکشید و بسیاری از حالت ها و فعالیت ها را کشف کنید.

  مربی برای بازی Jump Force، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Maximum Ability Gauge، Freeze Timer، One KIll، Super Speed، Infinite Money، Infinite Ex، Infinite SP، Infinite SP. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.04 از بازی Jump Force است.

  جهت دانلود ترینر  Jump Force از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر