تکامل جهانی ژوراسیک یک بازی شبیه سازی کسب و کار است که اجازه می دهد تا بازیکن را برای ساخت پارک تمیز جهان دیزان دریایی ژوراسیک با جاذبه ها و امکانات تحقیقاتی. ساختمان های اساسی و امکانات برجسته در این بازی عبارتند از: مرکز اکسپدیشن، که پیلولوژی شناسان را به سایت های حفاری فسیلی می فرستد تا بتواند محتوای دایناسورها را بدست آورد. توالی DNA باز کردن دایناسورهای جدید و به روز رسانی آمار خود، مانند طول عمر و انعطاف پذیری. با داشتن محتوای کافی DNA، بازیکنان می توانند از مرکز تحقیقات Hammond برای تولید و انکویت کردن دایناسورها استفاده کنند. بازیکن همچنین می تواند ژن دایناسورها را بهبود بخشد و آنها را با ادغام DNA از گونه های مدرن به این ژن دایناسورها برای پر کردن شکاف هایشان تکامل دهند. این تغییرات به DNA دایناسورها آمار پایه دایناسورها را از سطح تهاجمی و ظاهر آنها تغییر خواهد داد. این بازی دارای ابزار زمین شناسی است که به بازیکنان اجازه می دهد که محیط را تغییر دهند مانند کاشت درختان و ایجاد منابع آب.

  دانلود ترینر Jurassic World Evolution

  مسئولیت عملیات در جزایر افسانه ای مجمعالجزایر Muertes را بر عهده بگیرد و تعجب، عظمت و خطر دایناسورها را در زندگی به ارمغان بیاورد. ساختن علایق علمی، سرگرمی یا امنیت در یک جهان ناامن که در آن زندگی همیشه راهی پیدا می کند. دایناسورهای Bioengineer که فکر می کنند، احساس می کنند و هوشمندانه به جهان اطرافشان واکنش نشان می دهند. بازی با زندگی خود را به دایناسورها رفتار، صفات و ظاهر خود را منحصر به فرد، پس از آن حاوی و سود از آنها برای تامین هزینه جستجو جهانی خود را برای DNA دایناسور از دست رفته. عکس بزرگ را با ابزارهای مدیریت عمیق کنترل کنید یا برای مقابله با چالش های موجود در زمین و یا در هوا، دست به کار شوید. جزایر خود را گسترش دهید و سفر خود را در یک روایت کاملا جدید شامل شخصیت های نمادین از طریق حق رای دادن و چندین دهه اسراف ژوراسیک در نوک انگشتان خود انتخاب کنید.

  دانلود ترینر Jurassic World Evolution

  ترینر Jurassic World Evolution همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Shaban، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Money، Instant Research / Hatch / ETC، Max Dinosaur Health، Max Dinosaur Food، Max Dinosaur، Max Dinosaur Water، Max Dinosaur Comfort، Best Ratings، Speed بالا توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.4.1 از بازی Shaban است.

  جهت دانلود ترینر Jurassic World Evolution از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر