“Just Cause 2” یک بازی اکشن ماجراجویی است که توسط Avalanche Studios، منتشر شده توسط Eidos Interactive و توسط Square Enix منتشر شده است. این عاقبت به بازی ویدیویی ۲۰۰۶ Just Cause است. فقط Cause 2 موتور Avalanche Engine 2.0، نسخه به روز شده از موتور مورد استفاده در Just Cause را استخدام می کند. این بازی در طرف دیگر از اصل اصلی Just Cause در جزیره داستانی Panau واقع شده است که در جنوب شرقی آسیا واقع شده و در حدود ۴۰۰ مایل مربع زمین قرار دارد. ریکو رودریگز به عنوان شخصیت اصلی بازگشت، با هدف سرنگونی دیکتاتور بد پانداک “کودک” Panay و مقابله با مربی سابق خود، تام شلدون.

  دانلود ترینر Just Cause 2

  ریکو رودریگز به دنبال یک انقلاب دیگر است و از کانال های دیپلماتیک معمولی استفاده نمی کند. این بار این جزیره داستانی خنده دار جنوب صلح Panau است که نیاز به آزادی دارد، هر دو از دیکتاتور Baby Panay و رئیس سابق ریو تام شلدون. ترکیبی از Grand Theft Auto و Mercenaries، هنگامی که شما به Panau برچیده شده است، این امر به شما این است که چگونه مأموریت خود را تکمیل کنید یا اینکه آیا فقط کاوش را انجام می دهید. با این حال شما مهمترین بخش تجهیزات خود را بازی می کنید که جدید قلاب دوگانه است که به شما اجازه می دهد به دشمنان و وسایل نقلیه متصل شوید و سپس آنها را به چیز دیگری متصل کنید. وقتی شما یک سرباز را در هواپیما به هواپیما می رانید یا زمانی که آن را به زمین متصل می کنید، یک هواپیما را از هواپیما خارج می کنید، شروع به کار می کنید، همانطور که یاد می گیرید که از چتر نجات خود استفاده کنید تا در اطراف جزیره تانک های خود را بچرخانید. تغییر سیاسی هرگز خیلی سرگرم کننده نبوده است.

  دانلود ترینر Just Cause 2

  ترینر Just Cause 2 همراه با گزینه های تقلب

  با Just Cause 2 Trainer، شما قادر خواهید بود از سلامتی بی نهایت، مهمات بی نهایت، نارنجک بی نهایت، بدون مجوز، پول بی نهایت، قطعات سلاح بی نهایت، قطعات خودرو بی نهایت و سایر بازی های در حال بازی استفاده کنید که بیشتر نشان خواهد داد از مفید این مربی جدید برای نسخه v1.2 (v1.0.0.2) بازی است.

  جهت دانلود ترینر  Just Cause 2  از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر