Just Cause 3 یک بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی ۲۰۱۵ است که توسط Avalanche Studios ساخته شده و توسط Square Enix منتشر شده است. این در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۱۴ اعلام شد. این بازی سوم در سری Just Cause است و عاقبت به بازی ویدیویی ۲۰۱۰ Just Cause 2. در تاریخ ۱ دسامبر ۲۰۱۵ برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس عرضه شد.

  دانلود ترینر Just Cause 3

  یکی ریکو رودریگز چند سال پس از وقایع Just Cause 2 را ترک می کند و آژانس را ترک می کند و به وطنش مدیچی، یک جزیره مدیترانه داستانی، تحت کنترل وحشیانه دیکتاتور ژنرال دی رالو، که چشم خود را بر سلطه بر جهان قرار داده است، بازگشت. ریچو می خواهد او را متوقف کند، در مسیری برای نابود کردن طرح های بد خودش می رود. جمهوری مدیچی مدیترانه تحت کنترل وحشیانه ژنرال دی رالو، یک دیکتاتور با اشتیاق ناپذیر برای قدرت رنج می برد. ریکو رودریگز را وارد کنید، یک مرد در یک ماموریت برای از بین بردن قدرت عمومی توسط هر گونه وسیله ضروری است. با بیش از ۴۰۰ مایل مربع از آزادی کامل از آسمان به دریایی و یک زرادخانه بزرگ سلاح، ابزار و وسایل نقلیه، آماده برای رها کردن هرج و مرج در روش های خلاقانه ترین و انفجاری است که شما می توانید تصور کنید.

  دانلود ترینر Just Cause 3

  ترینر Just Cause 3 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Just Cause 3، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo، بدون بارگذاری مجدد، Explosives Infinite، Super Precision، No Recoil، Rapid Fire، +۱۰،۰۰۰ Chanllenge Score، Freeze Challenge Timer، One آمار کشتن، Infinite Tether، اکسیژن بی نهایت، سلامت خودرو بی نهایت، سوپر سرعت، زمان گلوله. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی ۱٫۵ بازی Just Cause 3 – نسخه پاداش است.

  جهت دانلود ترینر Just Cause 3 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر