کشتن مربی بد بد. Kill The Bad Guy یک بازی مبتنی بر پازل با یک فضای آرام و آرام است، اما در حقیقت، این یک زمین بازی واقعی است که برای خدمتکاران خائنانه به سمت بیابان های خود خدمت می کنند! بازیکنان به عنوان عدسی سایه ای عمل می کنند و از دوری از دنیای ملموس دور می شوند، به عنوان بد بد گای در مورد روز خود.

  دانلود ترینر Kill The Bad Guy

  بازیکنان باید ابتدا خیابان ها را خرد کنند تا بتوانند در بلند مدت آنها را پاک و بی خطر نگه دارند. تمیز کردن شهر جنایتکاران کثیف، مافیای سرسبز، افسران مواد مخدر کم زندگی و دیگر افراد بد که فکر می کنند که آنها به عنوان گرگ ها در لباس گوسفند پنهان می شوند. برای اینکه ماموریت یک موفقیت کامل باشد، بازیکن نباید سوء ظن ایجاد کند و یا بد بد بگوید که آنها آنها را مشخص کرده اند و برای خون هستند! بازیکن باید باقی بماند، آسیب کمکی به حداقل می رساند، و بالاتر از همه، آن را مانند یک تصادف نگاه کنید! از هوش و حیله گری استفاده کنید تا بهترین راه را برای جذب بد گای به دام خود بیاورید. هنگامی که Bad Guy در صفر قرار دارد، بازیکنان می توانند یک ابزار قابل دسترس برای این کار مناسب را انتخاب کنند: یک ماشین فراری به سمت او مستقیم، یک پروانه تیغه ای از یک واحد تهویه مطبوع معیوب، و یا چگونه در مورد یک توپ خراب که اتفاق افتاده است به “به طور تصادفی” جدا از بدن از بیل مکانیکی. چه خواهد بود؟ هر سطح فراهم می کند امکان خرج کردن و نابود کردن بد گای با استفاده از سلاح های مختلف و تله. به سادگی می توان گفت که بازیکن برای قرار دادن پسر بد در جای اشتباه در زمان مناسب است!

  دانلود ترینر Kill The Bad Guy

  ترینر Kill The Bad Guy همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Kill the Bad Guy، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: یکپارچه سازی نامحدود. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی کشتن پسر بد است.

  جهت دانلود ترینر Kill The Bad Guy از باکس دانلود زیر استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر