Killing Floor 2 یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط Tripwire Interactive منتشر شده است. این عاقبت به کشتن طبقه ۲۰۰۹ است. یک نسخه دسترسی اولیه برای این بازی برای مایکروسافت ویندوز در آوریل ۲۰۱۵ منتشر شد و این بازی رسما در تاریخ ۱۸ نوامبر سال ۲۰۱۶ برای ویندوز، لینوکس و پلی استیشن منتشر شد. این بازی با استفاده از یک نسخه به شدت اصلاح شده از Epic Games Unreal Engine 3 Killing Floor 2 یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که می تواند به تنهایی یا با همکاری شش بازی انجام شود. این بازی براساس رویدادهای Killing Floor است، که در آن یک فاجعه مرگبار از شركت Horizine شركت زیست فناوری Zeds (موجودات زامبی مانند) ایجاد كرد كه به سرعت در سراسر اروپا پخش می شد و پاسخ آن را از اتحادیه اروپا فلج می كرد. در طی کشته شدن ۲ طبقه، طی یک ماه پس از اولین بازی، شیوع این بیماری در خارج از اروپا گسترش یافته است، موجب فروپاشی دولت ها و شکستن سیستم های ارتباطی شده است.

  دانلود ترینر Killing Floor 2

  در KILLING FLOOR 2، بازیکنان به اروپای قاره ای فرود می آیند، جایی که شیوع بیماری ناشی از آزمایش شکست خورده Horzine Biotech به سرعت گسترش پیدا کرده و موجب تحرک غیرقابل پیشبینی شده است و اساسا فلج شدن اتحادیه اروپا را دارد. فقط یک ماه پس از وقایع اصلی KILLING FLOOR کلون های نمونه در همه جا هستند و تمدن در محاصره است؛ ارتباطات شکست خورده اند، دولت ها سقوط کرده اند و نیروهای نظامی به صورت سیستماتیک ریشه کن شده اند. مردم اروپا می دانند که بقای و حفظ خود را به خوبی انجام می دهند و بازماندگان خوش شانسی پنهان شده اند. نه همه امید را از دست داده اند … گروهی از غیرنظامیان و مزدوران با هم برای مبارزه با شیوع و تاسیس پایگاه های عملیاتی تأمین مالی خصوصی در سراسر اروپا تلاش کرده اند. پس از ردیابی شیوع کلون نمونه، بازیکنان به مناطق داغ منطقه zed-laden فرود می آیند و آنها را نابود می کنند.

  دانلود ترینر Killing Floor 2

  ترینر Killing Floor 2 همراه با گزینه های تقلب

  ترینر بازی Killing Floor 2، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: Infinite Health، One Hit Kill، Super Speed، Slow Motion. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1053 از بازی Killing Floor 2 است.

  جهت دانلود ترینر  Killing Floor 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر