Kingdom Come: Deliverance یک بازی نقش بازیگری است که توسط The Warhol Studios و توسط Deep Silver منتشر شده است. این در پادشاهی قرون وسطی بوهمیا، امپراتوری امپراتوری روم مقدس، با توجه به محتوای تاریخی دقیق و واقع بینانه تنظیم شده است. این در سراسر جهان برای پلیاستیشن ۴، ایکس باکس و مایکروسافت در تاریخ ۱۳ فوریه ۲۰۱۸ منتشر شد. این داستان در سال ۱۴۰۳ به وقوع پیوست که جنگ بوهمیا را در بر گرفت. بر اساس حکم امپراتور مقدس زیمیستون، مزدوران کومن به دهکده معدن Skalitz، منبع اصلی نقره حمله می کنند. یکی از بازماندگان این قتل عام، هنری، پسر یک آهنگر است. هنری با تاسف و کذب، به لرد رادیزگی کوبیلا می پیوندد، که منجر به مقاومت در برابر حمله سیگیمستون می شود. همانطور که هنری عدالت را برای خانواده اش قاتل دنبال می کند، او در تلاش برای بازگرداندن پادشاه موعود بوهمیا، Wenceslaus IV، به تاج و تخت می شود. Kingdom Come: Deliverance یک تجربه تک نفره با خطوط انشعابی است و یک جهان بسیار تعاملی را تشویق می کند که گیم پلی فوق العاده ای داشته باشد. این زره ها و لباس های دقیق، تکنیک های مبارزه و قلعه های دنیای واقعی با کمک معماران و مورخان بازسازی خواهد شد. این بازی همچنین شامل موسیقی دقیق دوره ای که توسط نوازندگان چک ثبت شده است.

  دانلود ترینر Kingdom Come: Deliverance

  بوهمیا – واقع در قلب اروپا، این منطقه غنی از فرهنگ، نقره و قلعه های پرتلاطم است. مرگ حاکم محبوبش، امپراطور چارلز IV، پادشاهی را به دوران تاریکی فرو برده است: جنگ، فساد و اختلاف، این قلعه را از هم جدا می کنند. یکی از پسران چارلز، ونسلاس، تاج را به ارث برده است. ونزلاس بر خلاف پدرش یک پادشاه ساده و بی تکلف و بی نظیر است. نیمی از برادر و پادشاه مجارستان، Sigismund Red Fox، ضعف در Wenceslas را احساس می کند. Sigismund به خوبی فهم می دهد که به بوهمیا سفر می کند و نیمه برادرش را ربوده است. در حال حاضر هیچ پادشاهی در تخت سلطنت وجود ندارد، اما اکنون Sigismund آزاد است که بوهمیا را غارت کند و ثروت خود را بگیرد. در میان این هرج و مرج، شما هنری، پسر آهنگر است. زندگی صلح آمیز شما هنگامی که یک حمله تروریستی توسط خود پادشاه سیگیمسوند دستور داده می شود، روستای شما را به زمین می کشد. با ثبات تلخ و شیرین، یکی از معدود بازماندگان این قتل عام است. بدون یک خانه، خانواده یا آینده شما در خدمت پروردگار رادیزگی کوبیل، که مقاومت در برابر تهاجم را تشکیل می دهد، پایان می دهد. سرنوشت شما را به این درگیری خونین تسخیر می کند و شما را به یک جنگ داخلی خشمگین تبدیل می کند که در آن شما برای مبارزه با آینده بوهمیا مبارزه می کنید. گذشته خود را ریخته و یک قهرمان ظاهر شوید!

  دانلود ترینر Kingdom Come: Deliverance

  ترینر Kingdom Come: Deliverance همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی The Kingdom Come: Deliverance، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، استامینای بی نهایت، انرژی بی نهایت، تغذیه نامتناهی، اقلام کاهش نمی یابد، وزن صفر، بی نهایت پول، بی نهایت XP. Perkpoints بی نهایت، فوق العاده سرعت، یک ضربه کشتن، بدون صدمات. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.3 از بازی Kingdom’s Come: Deliverance است.

  جهت دانلود ترینر  Kingdom Come: Deliverance از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر