“شوالیه معبد ۲” یک بازی اکشن ماجراجویی در جهان است، توسعه داده شده توسط دیگ و منتشر شده توسط Playlogic سرگرمی. این عاقبت به شوالیه معبد است: جنگ صلیبی Infernal. بیست سال پس از آنکه پل گیت به جهنم بسته شد، متوجه می شود که دیدگاه های او به او می گوید که چیزی دردناک است، بنابراین او در سفر برای پیدا کردن پاسخ به سوالاتش قرار می گیرد. سفرهای او او را به شهر Sirmium روم، شهر Ylgar دزدان دریایی و بندر ساراشن Yusra هدایت می کند. پل باید سه مصنوعات را پیدا کند – چشم، سلاح و فرمان برای بستن دروازه به جهنم. هر مصنوعی در یک شهر متفاوت پنهان است. در سفر خود باید با Undead، موجودات دیمونیک و حتی نوع خود مبارزه کند. فقط از طریق خون او می تواند سرنوشت خود را – در آستانه درب به جهنم.

  دانلود ترینر Knights Of The Temple 2

  شوالیه معبد II یک ماجراجویی اکشن سوم شخص است که بازیکنان به یک شوالیه قرون وسطایی تبدیل می شوند. پیوستن به پل دایراک، استاد بزرگ نظم معبد در قرن ۱۳th اروپا. مبارزه با نیروهای جهنم و کشف راز سه آثار باستانی بامزه را افشا کنید، در حالی که شما با ارتش های دمی روبرو هستید که به دنبال نابود کردن دنیای ما هستند. عناصر RPG اضافی شخصیت شما را پیچیده تر می کند (توانایی های جدید فعال و غیرفعال).

  دانلود ترینر Knights Of The Temple 2

  ترینر Knights Of The Temple 2 همراه با گزینه های تقلب

  این مربی (+۱۰) برای بازی ماجراجویی باز جهانگیر شوالیه معبد ۲ می تواند شما را با ده ها بازی مفید ارائه دهد: سلامتی بی نهایت، استقامت بی نهایت، قدرت ویژه بی نهایت، حملات بی نهایت ویژه، موارد بی نهایت، همیشه نجات، طلا عظیم، یک ضربه کشتن، اضافه کردن ۱۰۰۰ امتیاز تجربه، صرفه جویی در موقعیت، teleport.
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه ۱٫۰ اصلی بازی Knights of Temple II است.

  جهت دانلود ترینر  Knights Of The Temple 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر