لارا کرافت و معبد مربی اویریس. لارا کرافت و معبد اوزیریس عاقبت به لارا کرافت و نگهبان نور است که یکی از بهترین عناوین دیجیتال در تمام دوران است. این ویژگی یک کمپین تک نفره و همچنین آنلاین و آفلاین همکاری با سطح تولید پویا برای ۲، ۳ یا ۴ بازیکن در یک زمان است. این ماجراجویی لارا را به کویر مصری منتهی می کند، جایی که خرابه های یک معبد باستانی که به مجموعه خدای بد اختصاص داده شده است اخیرا کشف شده است. لارا امیدوار است که ستاد افسانه ای اوزیریس را در داخل پنهان قرار دهد. او تنها به این سایت میرسد که کارتر بل، باستان شناس رقیبش، او را به معبد برده است، کارکنانش را گرفته و به طور ناخواسته دو خدای متعلق به هورو و ایسیس را آزاد کرده است. سپس چهار نفر باید نیروهای خود را برای احیای اویریس، خدای مرگ و زندگی پس از مرگ، تنها خدای یگانه قدرتمند برای شکست دادن مجموعه و جلوگیری از ارتقاء ارتش مردگان و بردگی بشر، متحمل شوند.

  دانلود ترینر Lara Croft and the Temple of Osiris

  اول شخص و یا با دوستان خود در اولین تجربه ۴ نفره چند نفره همکاری با لارا کرافت بازی کنید. بازیکنان کنترل لارا، کارتر، ایسیس و هوروس را در آنلاین، آفلاین یا مخلوط بازی محلی / آنلاین همکاری می کنند. برای موفقیت، آنها باید با یکدیگر همکاری کنند تا معبد را کشف کنند، انبوهی از دشمنان را از جهان زیرزمینی مصر شکست دهند، پازل های مبهم را حل می کنند، و از تله های مرگبار، در حالی که برای گنج، سلاح های قدرتمند و مصنوعات و حق قدم نهایی، رقابت می کنند. طرفداران بازی های کریستال دینامیک از Legend از طریق Guardian of Light، هیجان زده خواهند شد تا Keeley Hawes را به عنوان لارا در این بازی متقاعد کند.

  دانلود ترینر Lara Croft and the Temple of Osiris

  ترینر Lara Croft and the Temple of Osiris  همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی لارا کرافت و معبد اوزیریس، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سلامتی بی نهایت، یک ضربه کشتن، قایقرانی فریز، قدرت ویژه از طریق فوری، دریافت ۶۶،۶۶۶ الماس. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.1 (240.4_32) از بازی لارا کرافت و معبد اوزیریس است.

  جهت دانلود ترینر  Lara Croft and the Temple of Osiris  از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر