عاقبت به منتقدان منتقد Left 4 Dead، Left 4 Dead 2 در عمق جنوب آمریكا بازی می كند. گیم پلی هماهنگی L4D در یک جهان زنده گشت و گذار ترسناک، چهار “Survivors” را در مبارزه حماسی علیه انبوهی از زامبی های پر سر و صدا و جهش های وحشتناک “Boss Infected” کشته است. Left 4 Dead 2 می افزاید: مبارزه با اسلحه برای فعال کردن گیم پلی عمیق تر همکاری، با اقلام مانند اره برقی، ماهی تابه، تبر، خفاش بیس بال و بیشتر. معرفی مدیر AI 2.0، بازی پویا L4D به سطح بعدی برمی گردد و مدیر را قادر می سازد تا به صورت روشی تغییرات آب و هوایی، اشیاء جهان و مسیرها را علاوه بر خلق جمعیت دشمن، اثرات و صداها برای سازگاری با عملکرد بازیکنان . نتیجه یک جلسه بازی منحصر به فرد سفارشی نصب شده برای ارائه یک تجربه رضایت بخش و منحصر به فرد چالش برانگیز هر زمان بازی بازی می شود. Left 4 Dead 2 بازی جدید بازماندگان، زامبی ها، اسلحه ها و موارد دیگر را ارائه می دهد. بازی Left 4 Dead 2 بازی بسیار بزرگتر از نسخه اصلی را با کمپین های همکاری بیشتر، بیشتر در مقابل کمپین ها و نقشه هایی برای حالت بقا در دسترس قرار می دهد.

  دانلود ترینر Left 4 Dead 2

  همکاری مرده: تیرانداز همکاری های مورد علاقه طرفداران با پنج کمپین با نام تجاری جدید و یک داستان دقیق تر باز می گردد.
  تجهیزات بقا: از سلاح های غواصی جدید، از جمله محورها، خفاش های بیسبال و اره برقی استفاده می شود – یا از تفنگ جدید یا تفنگ خاموش استفاده می شود.
  تکامل جهش: در برابر انواع جهش های جدید، از جمله شارژر سریع حرکت، جادوگر سرگردان جدید و زامبی مقاوم در برابر آتش، کنار گذاشته شده است.

  دانلود ترینر Left 4 Dead 2

  ترینر Left 4 Dead 2 همراه با گزینه های تقلب
  مدیر بازسازی شده AI تماشا می کند که چطور بازی می کنید و به این ترتیب چالش را افزایش می دهد یا حتی کاهش می دهد، حتی تغییراتی را که سطوح آن را مناسب می بیند تغییر می دهد.

  مربی بازی Left 4 Dead 2، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: جاودانگی؛ مهمات نامحدود؛ مهمات ویژه بی پایان؛ چکش بی پایان، بمب، استفراغ چربی؛ فوق العاده دقت
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v2.1.3.6 از بازی است !

  جهت دانلود ترینر  Left 4 Dead 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر