ALIVE ™ تیرانداز جدیدی از بقا است که در حال حاضر در PlayStation®۴ و STEAM® موجود است. طراحان جانباز، Toshifumi Nabeshima (مدیر سری Armored Core)، Yoji Shinkawa از KOJIMA PRODUCTIONS (طراح شخصیت، سری METAL GEAR SOLID)، و Takayuki Yanase (طراح مهندسی، Ghost in Shell: Arise، Mobile Suit Gundam 00، Xenoblade Chronicles X ) برای ایجاد دنیای تاریک و گوشتی LEFT ALIVE پیوست. LEFT ALIVE یک داستان انسانی از بقا را از منظر سه شخصیت متفاوت در طول تهاجم ویرانگر که در نووا اسلاوا، جنگ زده در سال ۲۱۲۷ به وقوع پیوسته است، می گوید.

  دانلود ترینر Left Alive

  شکاف قدرت عظیم بین انسان و ماشین را در مواجهه با تپش قلب تجربه کنید: در برابر سربازان نیرومند مسلح، وسایل نقلیه زرهی و مکانیسم های قوی روبرو شوید. سبک بازی خود را انتخاب کنید: درگیر در جنگ های اسلحه فجیع و یا ارسال دشمنان خود را با خفا و شوخ طبعی. تله ها را جمع آوری، برای جمع آوری و ساخت مواد مصرفی برای زنده ماندن در حالی که کاوش یک شهر ویران شده ویران شده توسط جنایات جنگ. داستان کامل در پشت جنگ را از طریق چشم های سه شخصیت مختلف کشف کنید: همانطور که از طریق بازی پیشرفت می کنید، مسیرهای داستان های متعدد را تجربه کنید که هر کدام نیاز به تصمیم گیری های جسورانه با عواقب ناامیدانه دارند.

  دانلود ترینر Left Alive

  ترینر Left Alive همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی چپ زنده، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، استامینای بی نهایت، غنیمت بی نهایت، بدون بارگذاری مجدد، منابع نامحدود / Throwables، مخفی / نامرئی، Slowmotion، محل ذخیره سازی، Teleport. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.1 از بازی چپ زنده است.

  جهت دانلود ترینر  Left Alive از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر