Legends of Dawn Reborn بازیکنان را به سمت وحشیانه شمال نوری دعوت می کند. بقا بستگی به سحر و جادو، شمشیر و عقل شما دارد. Legends of Dawn Reborn در دنیای Narr اتفاق می افتد و حوادث قبل از کسانی که از موج تاریکی منتشر شده در Steam Early Access در ماه ژوئن برگزار می شوند. Legends of Dawn Reborn منحصر به فرد است که توانایی بازی بدون محدودیت است. دنیای نر یک مکان عظیم است که در آن شما بر روی دیوارهای نامرئی تکان نخواهید داد و صفحه نمایش را بارگیری نخواهید کرد. دنیای Narr در سراسر قاره ها از طریق چشم انداز زیبا و جذاب است که ذهن را تحریک می کند.

  دانلود ترینر Legends of Dawn Reborn

  مناطق جادویی وجود دارد که کوه ها و تپه ها از جاذبه به عنوان بادکنک استفاده می کنند. ما همچنین سیاه چال های بی شماری را در انتظار شما کشف کرده ایم تا کشف کنند چه اسرارهایی در عمق های سرد آنها وجود دارد، همچنین اردوگاه ها، اسکله های قابل توجه و قلعه های تلخ که شاهد خاموش بودن در جنگ هستند. مأمورین و گورستان همچنین در جستجوی اکتشاف شما هستند. علاوه بر این، انتخابهایی که در طول بازی انجام میدهید، باعث نمیشود که شما بعدا تلاش کنید، یا اگر بخواهید همزمان انجام دهید. شما می توانید با کلاس ها بازی کنید و شمشیر را با سحر و جادو ترکیب کنید. انتخاب کاملا به خلاقیت شماست. اما، در ذهن داشته باش همه این مناظر زیبا یک تاریکی مرموز را پنهان می کند که از میدان جنگ باستانی Ashgold ها پخش شده است. تکان دادن و مسموم کردن هر موجودی در مسیر آن، ایجاد هیولا متفکرانه. Legends of Dawn Reborn بازنویسی اولین عنوان RPG ما، افسانه های سحر است. در حالی که ما در حال توسعه موج تاریک، موتور و سیستم های RPG به طور چشمگیری بهبود یافته بود، به طوری که به جای پچ بازی اصلی ما متوجه شدیم که ما می توانیم تجربه تجربه بسیار بهتر بازی اگر ما محتوای خود را به موتور جدید و اقتباس آن را به سیستم RPG جدید به جای آن را پچ کنید.

  دانلود ترینر Legends of Dawn Reborn

  ترینر Legends of Dawn Reborn همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Legends of Dawn Reborn Trainer، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: نامحدود سلامت، مانا نامحدود، بدون خنک کننده، +۱۰۰٫۰۰۰ طلا، امتیاز ۱٫۰۰۰ امتیاز، امتیازات +۱۰ امتیاز، +۱۰ مهارت های. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v2.77s (Steam) از بازی Legends of Dawn Reborn Trainer است.

  جهت دانلود ترینر  Legends of Dawn Reborn از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر