هنگامی که یک روستای پر جنب و جوش و ثروتمند با مردم در جستجوی فلزات گرانبها و سنگ های قیمتی که محیط اطراف خود را فرا می گیرد، سقوط کوردن اکنون یک سایه خالی از خود است. آن را در لبه کوههای لادونا قرار می دهد و از روی رودخانه بزرگ آرنو در شمال نر نشسته است. بی رحم در دست گرفتن بی رحم نیروی نامرئی، یک تاریکی مرموز است که از میدان جنگ باستانی Ashgold ها گسترش یافته است؛ انحراف و مسموم کردن هر موجودی در آن مسیر، ایجاد هیولا های خونخوار.

  دانلود ترینر Legends of Dawn

  مشکل زمانی شروع شد که معدنچیان و معامله گران ناپدید شدند و شایعات قتل عام ها شروع به حرکت می کردند. ناسازگاری و تروریسم موجب وحشت در میان افرادی که در ترس از الف ها از منطقه نزدیک زندگی می کنند. مدیران معادن، که به نام اتحادیه تجارت شمالی شناخته می شوند، به کمک پادشاه و یک بار قدرتمند Kordelis که برای منطقه اداره می شوند، درخواست کردند. پادشاه یک واحد را برای کشف رمز و راز اطراف قله های یخ زده Highlands شمالی، تحت رهبری با تجربه سر مهربان Salavon، پدر فرزند خود را به ارمغان می آورد. شما یکی از سربازان در واحد هستید و آموزش ندیده اید. وضعیت نیاز به اقدام فوری داشت. در انتظار شما برای تکمیل آموزش شما گزینه ای نبود. در مورد ایمنی شما، پدربزرگ شما شما را در سقوط Korden پشت سر می گذارد و با بقیه مردان شروع به تلاش می کند. او به شما می گوید همانطور که همیشه انجام داد، مردم، نه شیاطین پشت سر بزرگ بودند. رویدادهای شما را از سقوط Korden، از طریق قلعه های قدیمی و قلمرو رها شده، سیاه چال ها که یک بار توسط dwarves و مقبره های باستانی ساکن. شما از شهر Elven Recea بروید، به Swamp های شمالی بزرگ، و شهرستان جادویی Sidis Tarea ساکن Danians، نژاد عرفانی است. شما اسکریپت های باستانی را که افسانه های کوتوله ای را که در جنگ های قرن ها با انسان ها ویران شده اند، افشا می کنید و به بزرگترین آنها، افسانه سپیده دم، خیره می شوید. اما بیشتر بخش های آن توسط حکیمان بزرگ برچیده شده و در سرتاسر قاره نر پنهان شده اند. کسی که تمام قطعات را پیدا کرده و دوباره آنها را جمع آوری می کند، قدرت خود را، تنها قدرتی که می تواند نیروهای تاریک را در برابر Ashgold ها برطرف کند، بازیابی می کند. بازگشت به سحر به Ashgold ها سرانجام نور را به تاریکی بی پایان خواهد رساند.

  دانلود ترینر Legends of Dawn

  ترینر Legends of Dawn همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی استراتژی افسانه های سحر، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Mana، Add Gold، Instant Level Up، Add Points، Add Skillpoints. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.10 از بازی Legends of Dawn است.

  جهت دانلود ترینر  Legends of Dawn از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر