Legion War یک بازی استراتژی ۴X با سبک فانتزی است. به عنوان رهبر لژیون، شما باید قلعه ها و قلمرو خود را بسازید، زمین های ناشناخته را جستجو کنید، گنجینه های اسرار آمیز را جستجو کنید، قهرمانان و سربازان خود را کشت، نابود کردن سایر لژیون ها، و شکست دادن خداوند که جهان را پشت صحنه ها می کند. در نسخه اصلی EA، تنها سه لژیون (که در آینده افزایش می یابد)، لژیونهای متعادل HUMAN، لژیونهای UNDEAD فریبنده و لژیونهای پیشرفته STEAM وجود دارد. هر لژیون ۳ قهرمان، ۳ واحد، ۹ جادو و یک سری کارت دانش خاص دارد.

  ترینر جنگ لژیون
  نقشه ها به طور تصادفی از طریق الگوریتم ها تولید می شوند تا اطمینان حاصل شود که هر بازی تجربه جدیدی دارد. پنج نوع مختلف نقشه وجود دارد، Pangea، دشت بزرگ، جزایر مدیترانه ای، جزایر و حلقه قاره. هر نقشه بازی پشتیبانی می کند تا شش لژیون که با هم بازی می کنند. منابع: در این بازی ۴ نوع منابع وجود دارد مانند طلا، دانش، چکش و سحر و جادو. هر منبع با اشغال ساختمان منابع مربوطه بر روی نقشه به دست می آید، علاوه بر این، ساخت و ساز در قلعه شما همچنین می تواند منابع خاصی را تولید کند. واحدها: واحد ها بخش اصلی لژیون شما هستند، آنها برای بررسی جهان، پیدا کردن گنجینه ها و شکست دادن دشمنان بسیار مهم هستند. هر لژیون دارای ۹ واحد منحصر به فرد است، و اگر شما یک اردوگاه مزدور یا یک قلعه دریایی را اشغال کنید، می توانید انواع واحد های خنثی یا واحدهای دریایی را استخدام کنید.پیروزی در جنگ لژیوندانلود ترینر Legion War :
  مربی برای بازی Legion War، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: طلای بی نهایت، دانش بی نهایت، چکش بی نهایت، مانا بی نهایت، قلعه Infinite HP، Castles Infinite Ecp …. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (Early Access) (به روز رسانی ۲۰۱۹-۰۱-۲۴) از بازی Legion War است.

  جهت دانلود ترینر Legion War از باکس دانلود زیر استفاده کنید

   

  راهنما

  جهت استفاده از ترینر ها باید اول فایل ها رو دانلود کنید به سلیقه هر کدوم رو دوست دارید دانلود کنید و بعد از دانلود از زیپ خارج کنید و اول برنامه هایی که داخل زیپ ها هستن و خارج شدن رو اجرا کنید و بعد از اجرای برنامه بعد گیم را اجرا کنید و سعی کنید با استفاده از راست کلیک کردن روی ترینر Run as administrator را کلیک کنید و بعد از آوردن پیغام بله و خیر (yes no ) گزینه بله یا (yes) رو بزنید و برنامه اجرا می شود و بعد گیم را اجرا کنید و از ترینر هایی که قرار دادیم استفاده کنید و لذت بازی نامحدود رو ببرید .

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر