لگو بتمن ۳: فراتر از مربی گوتام. Lego Batman 3: Beyond Gotham یک بازی ویدیویی Action-adventure 2014 برای پلیاستیشن ۴، پلیاستیشن ۳، پلیاستیشن ویتا، نینتندو ۳DS، Wii U، Xbox One، Xbox 360، مایکروسافت ویندوز و iOS است که توسط Traveller’s Tales طراحی شده است. این نسخه سوم سری بازی های ویدئویی Lego Batman و دنباله ای به Lego Batman 2: DC Super Heroes است. این بازی در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۱۴ منتشر شد.

  دانلود ترینر Lego Batman 3: Beyond Gotham

  در LEGO Batman 3: فراتر از Gotham، مخوف جنگاوران با نیروهای فوق العاده کمیک دنیای DC همکاری می کند و به بیرون فضا حمله می کند تا Brainiac بد را از بین ببرد. با استفاده از قدرت حلقه های فانوس، Brainiac جهان را کاهش می دهد تا به مجموعه پیچیده ای از شهرهای مینیاتوری از سراسر جهان اضافه شود. در حال حاضر بزرگترین قهرمانان فوق العاده و خائنانی حیله گرانه باید متحد و سفر به دنیای فانوس مختلف برای جمع آوری حلقه های فانوس و جلوگیری از Brainiac قبل از اینکه خیلی دیر شود.

  دانلود ترینر Lego Batman 3: Beyond Gotham

  ترینر Lego Batman 3: Beyond Gotham همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی اکشن ماجراجویی Lego Batman 3: Beyond Gotham، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: ۱P سلامتی نامحدود، نمرات سریع، فوق العاده سرعت، پرش فوق العاده، قدرت نامحدود. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Lego Batman 3: Beyond Gotham است.

  جهت دانلود ترینر  Lego Batman 3: Beyond Gotham از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر