Lego Marvel’s Avengers یک بازی ویدیویی Action-adventure Lego است که توسط TT Games ساخته شده و توسط Warner Bros. Interactive Entertainment برای PlayStation 4، PlayStation 3، PlayStation Vita، Nintendo 3DS، Wii U، Xbox One، Xbox 360، Macintosh و مایکروسافت منتشر شده است. پنجره ها. این جانشین معنوی LEGO Marvel Super Heroes و دومین مرحله از حق رای دادن Lego Marvel است. این عناوین از عناوین Avengers و Avengers به ​​شمار می آیند: Age of Ultron و Captain America: The Avenger First، Iron Man 3، Thor: The Dark World و Captain America: سرباز زمستانی این شخصیت های اصلی را از فیلم های Avenger به نمایش می گذارد به عنوان شخصیت های کتاب های کمیک و تلویزیون نشان می دهد.

  دانلود ترینر LEGO Marvels Avengers

  شخصیت ها عبارتند از کاپیتان امریکا، مرد آهنین، هالک، بیوه سیاه، هاوکای، جادوگر اسکارلت، کوکسیلور، تور، الترن، لکی، سرباز زمینی، فالکون، بینایی و ماشین جنگ و بعضی از شخصیت های شناخته شده مانند شیطان دایناسور و فین فنگ فوم. این شامل شخصیت های تیم Avengers و بسیاری دیگر است. این بازی در تاریخ ۲۶ ژانویه ۲۰۱۶ منتشر شد. این بازی دارای بیش از دوصد شخصیت قابل پخش، از جمله بازی های برگشت از بازی قبلی است. قهرمانان نه تنها از جهان مارکسی سینمایی، بلکه کمیکها نیز کشیده میشوند.

  دانلود ترینر LEGO Marvels Avengers

  ترینر LEGO Marvels Avengers همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Avengers Lego Marvel، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Suds، Super Speed ​​(سرعت حرکت)، Super Jump، دشمنان نمی توانند حرکت کنند، Super Speed ​​(سرعت بازی)، Slow Motion، Save محل سکونت، Teleport. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Avengers Lego Marvel است.

  جهت دانلود ترینر  LEGO Marvels Avengers از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر