زندگی فئودالی: روستای جنگل یک بازی استراتژی شبیه ساز شهر با ویژگی های غنی، با جنبه های بقا جذاب است. رهبری مردم خود: گروه کوچکی از پناهندگان که مجبور به دوباره در یک جزیره ناشناخته مجبور شدند. Terraform و شکل زمین و گسترش با خانه ها، مراتع، باغ ها، مزارع، آسیاب های بادی و بسیاری از ساختمان های دیگر. علوفه در جنگل، شکار شکار، کشت محصولات زراعی و حیوانات خانگی برای غذا.

  دانلود ترینر Life is Feudal: Forest Village

  همانطور که زمستان سرحال می شود، اطمینان حاصل کنید که هیزم، زغال چوب و لباس های گرم به اندازه کافی برای زنده ماندن ذخیره می شود و به یاد داشته باشید: کمبود ویتامین ها در جیره های خوب می تواند به بیماری منجر شود و حتی می تواند روستای شما را کاملا پاک کند! شما می توانید روستای خود را از دیدگاه پرنده ای نظارت کنید یا یکی از روستاییان خود را برای کنترل و انجام وظایف در یک دیدگاه فردی برای سرعت بخشیدن به کار یا فقط کشف کنید. برخی از ویژگی های هیجان انگیز: سیستم کشاورزی پیشرفته. محصولات مختلف و درختان میوه نیاز به مقدار زیادی از رطوبت، کار و زمان انسان به منظور آماده شدن برای برداشت. مراتع و مرغان شما نیاز به شکارچیان دارند تا از شکارچیان جنگل محافظت کنند. تغییر بین مشاهدات بیرنگ و اول شخص. شما می توانید در یک نگاه پرنده ای، تماشای بیش از همه چیز و صدور دستورات استراتژیک، یا شما می توانید یک روستایی را داشته باشید و از دیدگاه اول شخص بازی کنید، انجام وظایف روزمره همراه با روستاییان دیگر خود.

  دانلود ترینر Life is Feudal: Forest Village

  ترینر Life is Feudal: Forest Village همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Life is Feodal: Forest Village، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: روستاییان بدون گرسنگی، نگه داشتن روستائیان گرم، همه روستاییان تحصیل کرده، روستاییان بیمار نخواهند شد، روستائیان فوری رشد می کنند (نوجوانان)، روستاییان فورا رشد (بزرگسالان)، دمای مطلوب. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۰۹/۲۰۹۸۹) از بازی زندگی فئودال: روستای جنگل است.

  جهت دانلود ترینر  Life is Feudal: Forest Village از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر