رعد و برق بازی: Final Fantasy XIII (Raitoningu Ritanzu: Fainaru Fantajī Sâtin؟) بازی اکشن نقش بازی است که توسط Square Enix برای PlayStation 3، Xbox 360 و PC منتشر شده است. این در نوامبر ۲۰۱۳ در ژاپن و فوریه ۲۰۱۴ در اروپا و آمریکای شمالی منتشر شد. این بازی یک دنباله مستقیم به Final Fantasy XIII-2 است، داستان داستان Final Fantasy XIII را به پایان می رساند و بخشی از زیرنویس های Fabula Nova Crystallis است.

  دانلود ترینر Lightning Returns Final Fantasy XIII

  رعد و برق بازگویی سیستم نسخه گیم پلی بسیار پیشرفته از دو بازی قبلی را با یک سیستم نبرد گام به گام، توانایی سفارشی کردن لباس های شخصیت شخصیت، و محدودیت زمانی که بازیکن باید با تکمیل ماموریت های داستان و ماموریت های جانبی گسترش دهد، به کار می گیرد. داستان بازی پنجصد سال پس از پایان بازی قبلی اتفاق می افتد. رعد و برق، شخصیت اصلی بازی اول و شخصیت کلیدی در مرحله دوم، ۱۳ روز قبل از پایان جهان از خواب زمستانی خودداری می کند و از جانب Bhunivelze برای نجات مردم جهان از بین می رود، از جمله دوستان سابق و متحدانی که بارهای عاطفی سنگین را ایجاد کرده اند. با گذشت زمان، او حقیقت کامل در پشت سرنوشت سرنوشت جهان و دستورالعمل واقعی Bhunivelze را می آموزد.

  دانلود ترینر Lightning Returns Final Fantasy XIII

  ترینر Lightning Returns Final Fantasy XIII همراه با گزینه های تقلب

  Trainer for the game Lightning Returns: Final Fantasy XIII، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite ATB، Infinite Overclock Duration، Infinite Gil، EP Infinite، Stamina Infinite، Super Jump، Freeze World Time، Drain Enemies ATB، یک ضربه کشتن. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی بازگشت رعد و برق: فاینال فانتزی XIII است.

  جهت دانلود ترینر Lightning Returns Final Fantasy XIII از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر