پروردگار حلقه ها: جنگ در شمال یک بازی ویدیویی است که توسط Snowblind Studios توسعه داده شده است. این بر اساس حوادثی است که در مناطق شمال خاورمیانه در پس زمینه داستان اصلی “پروردگار حلقه ها”، به ویژه در “پروردگار حلقه ها”، “پروردگار حلقه ها”، “پروردگار حلقه ها”، “پروردگار حلقه ها” است. این همچنین اولین بازی ویدیویی “پروردگار حلقه ها” است که توسط ESRB M امتیاز می گیرد. طرح برای بازی این است که سه قهرمان که بازیکنان می توانند از رفتن در سفر خود، شبیه به جوایز حلقه است. شخصیت ها به مکان های مختلف برای کمک به جنگ کمک می کنند. اقدامات آنها به دانشآموز کمک می کند به نحوی که در فیلم ها یا کتاب ها دیده نشود. بازیکنان قهرمان جنگ را کنترل می کنند و می توانند از طریق بازی به تنهایی یا با همکاری با دیگر بازیکنان بازی کنند. نسخه Mac OS X این بازی توسط Feral Interactive منتشر شد و منتشر شد در تاریخ ۱۸ سپتامبر ۲۰۱۳٫

  دانلود ترینر Lord of the Rings: War in the North

  در یک مقاله پیش نمایش در PlayStation Magazine بحث شد که بازیکنان مهارت هایی دارند که قابل ارتقا هستند، شخصیت هایی که می توانند سفارشی شوند، و این مکالمات بدون انعکاس اخلاقی به طور مشابه به Mass Effect انجام می شود. هر یک از شخصیت ها همچنین دارای حملات دامنه ای هستند که آنها می توانند استفاده کنند، Farin (قهرمان کوتوله) دارای یک کماندار است، Eradan (رنجر انسان) دارای یک کمان است و اندریل (مگی الف) می تواند جادوها را در دشمنان اعمال کند. همه شخصیت ها همچنین حملات نور و سنگین را دارند و می توانند از حمله دشمن رانده، انسداد داده و از آن دفاع کنند. بازیکنان همچنین می توانند در صورتی که به صورت انفرادی بازی می کنند، به همراهان AI خود دستور دهند. همچنین در این بازی وجود دارد که به عنوان نقاطی که حزب میتواند استراحت کند، مأموریتهای جدیدی را قبول کند، با مردم صحبت کند و در منابع جدید ذخیره کند. توپیها شهرها یا روستاها هستند کمیک کن ۲۰۱۱ دارای گیم پلی جنگ در شمال است. هر کلاس نیز توانایی منحصر به فرد دارد. برای مثال کوتوله می تواند برای سنگهای قیمتی باشد که می تواند برای اهداف خلاقانه مورد استفاده قرار گیرد و همچنین میتواند دیوارها را خراب کند تا جایی که گنجینه پنهان پیدا شود. این بازی همچنین دارای حالت های دشوار بازشدنی مانند یک مشکل کابوس است. شما می توانید از طریق بازی پخش کنید و تمام تجهیزات و مهارت های خود را از بازی قبلی حفظ کنید. به طور معمول، گفتوگو چندین انتخاب را در اختیار شما قرار می دهد که در آن بازیکن می تواند فقط حقایق را دریافت کند، عمیق تر به افسانه ها می پردازد و یا می تواند مأموریت های جانبی اختیاری را به دست آورد. گیم پلی نیز بر روی بازیکن که با دوستانش (یا با همراهان AI) کار می کند، تکیه می کند تا از تاکتیک هایی برای شکست دادن دشمنان خاص استفاده کند.

  دانلود ترینر Lord of the Rings: War in the North

  ترینر Lord of the Rings: War in the North همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی نقش بازی Lord of the Rings: جنگ در شمال، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Power (Mana)، فلش نامحدود، بدون Cooldowns، Item durability، +۱٫۰۰۰ Gold ، نه امتیازات مشخص، Freeze Skillpoints. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی پروردگار حلقه ها: جنگ در شمال است.

  جهت دانلود ترینر  Lord of the Rings: War in the North از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر