Lord of the Fallen یک بازی نقشآفرینی هک و بریده بریده است که از منظر شخص ثالث بازی می شود. این بازی با بازی های ویدئویی مانند Darksiders و Dark Souls مقایسه شده است، اما برخلاف گذشته، Lords of Fallen بازیکن را برای اشتباهات مجازات نمی کند. این بازی به اعمال با پیشرفت خطی تقسیم شده است، هرچند در طول اعمال اصلی، ماموریت های مختلفی وجود دارد. در طول اکتشاف، بازی با استفاده از بسیاری از نقاط صرفه جویی برای اطمینان از بازیکن پیشرفت بیش از حد از دست دادن نیست. این بازی در یک جهان است که هیچ گناهی فراموش نشده است.

  دانلود ترینر Lords of the Fallen

  بازیکنان نقش هارکین را، یک جنایتکار محکوم می کنند که گناهان او در چهره او، در قالب رون، قابل مشاهده است. حاکمان جهان در حال تلاش برای از بین بردن همه شر از انسان هستند؛ مشخص نیست که دقیقا چه چیزی برای افرادی مانند هارکین اهمیت دارد. وقتی یک ارتش خدایان شکست خورده به قلمرو انسانی حمله می کند، هارکین از زندان آزاد می شود. همراه با مربی او، کاسلو، سفر به توقف حملات منجر به Rhogar، ابعاد دیگری که توسط شیاطین ساکن است. بازیکنان می توانند اتحاد را به عنوان پیشرفت، مبارزه با دشمنان دشواری روزافزون، و در نهایت به قلب قلمرو شیطانی سفر کنند، تلاش برای رسیدن به بخشش برای ضد قهرمان، هارکین. هارکین، یک جنایتکار محکوم، در یک جهان بی رحم که هیچ گناهی را فراموش نکرده است، فرصتی برای رستگاری به ارمغان می آورد. فقط زمانی که حاکمان جهان نزدیک به یافتن راهی برای از بین بردن همه شر از انسان ها هستند، ارتش پیش از آن خدا شکست خورده به قلمرو انسانی حمله می کند. هارکین و مربی او، کاسلو، از زندان آزاد شدند، در یک مأموریت برای متوقف کردن جنگ قرار گرفتند. هارکین در سفر خود، اتحادهای قوی را شکل می دهد و حتی دشمنان قوی تر را نیز روبرو می کند. او قدرت واقعی ارباب رحور – فرمانده ارتش خدایان را یاد خواهد گرفت. او حتی نبرد راغار را به ارمغان می آورد و به قلب عالم شیطانی سفر می کند. آیا خدا توانست انسانها را دوباره بردارد؟ آیا انسان واقعا می تواند شر را از بین ببرد؟ آیا گناه هارکین همیشه ببخشاید؟

  دانلود ترینر Lords of the Fallen

  ترینر Lords of the Fallen همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی اکشن بازی Lords of the Fallen، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، انرژی بی نهایت، سحر و جادو Infinite، تجارب بی نهایت، امتیاز بی نهایت مهارت، مواد بی نهایت، مهارت های بدون خنک کننده، صفر وایت، One Hit Kill، Add 10 Strength، Add 10 Vitaly اضافه کردن ۱۰ استقامتی، اضافه کردن ۱۰ چابکی، اضافه کردن ۱۰ شانس، طول عمر بی نهایت، سوپر سرعت، حرکت آهسته، حالت مخفی. تجربیات ۲x / 4x / 8x / 16x. نکته: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی ۱٫۸٫۰ از بازی Lord of the Fallen است.

  جهت دانلود ترینر Lords of the Fallen از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر