مجرمان برای گناهانشان در جنگل های باستانی فرستاده می شوند. در اینجا آنها توسط هیولای وحشتناک، قربانی برای خشم خدایان شکار می شوند. شما یکی از این تبعید بودید و همانطور که در داستانها هیولا برای شما آمد.

  دانلود ترینر Lost God

  آخرین چیزی که به یاد می آورید یک تیغه است که به سمت شما می آید. چشم های خود را باز کنید و خود را بر روی یک پلت فرم عجیب و غریب در جنگل بمانید، تمام زخم ها بر روی بدن و اشک های خود را در لباس های خود می گذراند. از دست رفته و گیج شده است، شما شروع به کشف دنیای اطراف خود می کنید تا اسرار پشت جنگل و جاودانگی تازه پیدا کنید. تجربه گیم پلی اکتشافات جوی در سفر خود را از طریق چندین منطقه نفس گیر، از جنگل پر جنب و جوش به خرابه های بیش از حد رشد و تونل های تاریک. اسرار در اطراف هر گوشه ای انتظار می رود که در معرض کشف قرار گیرد. یک سیستم مبارزه با جذاب و چالش انگیز، با سلاح های مختلف و استراتژی های مختلف برای کشف، تمرین کنید. بخش هایی از تاریخ جهان شکسته را پیدا کنید و حقیقت را در پشت خدای گمشده و میراث آن آشکار کنید.

  دانلود ترینر Lost God

  ترینر Lost God همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی God of Lost، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Stamina Infinite، انرژی بی نهایت، جمجمه، کشتن آسان.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی است!

  جهت دانلود ترینر  Lost God از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر