Lost Planet 2 یک بازی ویدیویی تیرانداز شخص ثالث است که توسط Capcom منتشر شده است. این بازی عاقبت به Planet Lost: Extreme Condition است که ده سال پس از وقایع اولین بازی در همان سیاره فانتزی اتفاق می افتد. این بازی برای پلی استیشن ۳، ایکس باکس ۳۶۰ و مایکروسافت ویندوز توسعه داده شد. Capcom در ابتدای سال ۲۰۱۰ منتشر شد و نسخه های کنسول بازی را به ۱۱ ماه مه ۲۰۱۰ در آمریکای شمالی و اروپا، ۱۳ ماه مه ۲۰۱۰ در استرالیا و ۲۰ مه ۲۰۱۰ برای ژاپن، و نسخه ویندوز مایکروسافت در ۱۲ اکتبر منتشر کرد. ، ۲۰۱۰٫ از تاریخ ۲ فوریه ۲۰۱۱، Capcom اعلام کرده است که این عنوان بیش از ۱٫۵ میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است.

  دانلود ترینر Lost Planet 2

  بسیاری از ویژگی های گیم پلی از بازی اصلی Lost Planet حضور دارند. عناصر تکراری عبارتند از جنگ های اصلی رئیس، زمین های افراطی و توانایی خلع سلاح های مکانیکی، شناخته شده به عنوان Vital Suits (VSs). در ۲۴ ژوئیه ۲۰۰۹، در کمیک کان ۲۰۰۹، تهیه کننده جون تاکویچی یک جلسه پرسش و پاسخ برای طرفداران برگزار کرد. Takeuchi نشان داد که وجود خواهد داشت VSs مبتنی بر همکاری های بیشتر. بازیکنان قادر خواهند بود در طرف برخی از VSs سوار شوند. این VSs را می توان توسط یک بازیکن کنترل، در حالی که دو نفر دیگر در طرف دو طرف و ساقه. Takeuchi نیز نشان داد که پرواز VSs که دارای زمان پرواز نامحدود است.

  دانلود ترینر Lost Planet 2

  ترینر Lost Planet 2 همراه با گزینه های تقلب

  Trainer for the Game Lost Planet 2، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo / Grenades / Explosives، Rapid Fire، Infinite T-Energy، اضافه کردن B-Gauge / Points، Super Speed ​​- Lite، Super سرعت بالا – افزایش، سوپر پرش – آرشیو، سوپر پرش – تقویت شده، سوپر پلاسما، ماموریت تایمر، ماموریت های فوق العاده – V1، ماموریت های سوپر انجام – V2، یک ضربه کشتن، تغییر حالت مینی بزرگ، سوپر زوم، نارنجک فوری، تعویض مینی حالت، دشمنان Slowmotion، دشمنان نمی توانند ساقه، ضربه زائد، موقعیت فروشگاه، Teleport، لغو حمل و نقل. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.0.4 (Steam) از بازی Lost Planet 2 است.

  جهت دانلود ترینر  Lost Planet 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر