Lost Planet 3 یک بازی ویدیویی تیرانداز سوم شخص است که توسط Spark Unlimited ساخته شده و توسط Capcom برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شده است. این بازی پیش فرض Lost Planet: Extreme Condition and Lost Planet 2 است و در همان سیاره EDN III این بازی رویکرد داستان روایتانهتری را برای مبارزات مشابه بازی اول به کار خواهد برد. بر خلاف بازی های قبلی در سری، که توسط Capcom به طور داخلی توسعه داده شد، بازی توسط Spark Unlimited با Matt Sophos خدمت می کند که به عنوان بازی بازی کار می کند، هرچند سازنده ی سری Kenji Oguro، همچنان به عنوان مدیر خلاق حق بیمه پیوسته است. این به دنبال روند جدیدی از بازی های کپکام است که توسط توسعه دهندگان غربی به جای درون خود توسعه داده شده است، مانند DmC: Devil May Cry.

  دانلود ترینرLost Planet 3

  Lost Planet 3 معرفی جیم پیتون، یک خلبان انبار که زمین را ترک می کند تا قراردادی خطرناک اما سودآور را در E.D.N. III جیم با تهیه سیاره ای برای استعمار کار می کند و با پیشگامان خود در پایه کورونیس همراه می شود و شروع به بررسی زمین های نا مشخص و به دست آوردن نمونه هایی از انرژی انرژی این سیاره می کند. با استفاده از انرژی موجود در انرژی حرارتی NEVEC پایین سرنوشت ماموریت Coronis بستگی به منبع طبیعی تامین انرژی موجود است. با درک اینکه این یک فرصت عالی برای یک بلیط بزرگ و بلیط زودرس برای خانواده است، جیم خطر ابتلا به محیط خائنانه را به خطر می اندازد. Lost Planet 3 ترکیبی از اقدامات اول و سوم شخص را ارائه می دهد. جیم به عنوان خانه ای دور از منزل و ارائه حفاظت از آب و هوای همیشه در حال تغییر است، به زودی متوجه می شود که مجموعه وسیله ابزار ابزار نیز به همان اندازه مفید است که آکاردی را به عنوان کمک به انجام کار قرارداد خود انجام دهد. در خارج از جعبه عمل به سومین شخص با جیم تبدیل به رحمت از عناصر. او نیاز به مبارزه با دشمنان خصمانه با ترکیبی از تفنگ و مبارزه مبتنی بر صلیب در حالی که زنده ماندن همه آنچه بر او پرتاب می شود. Lost Planet با تعدادی از حالت های چند نفره و یک تجربه تک نفره مجذوب کننده، Lost Planet 3 عمیق تر به جهان جهان از دست رفته کاوش، کشف حقیقت پنهان در محیط منحصر به فرد و پویا E.D.N. III

  دانلود ترینر Lost Planet 3

  ترینر Lost Planet 3 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Lost Planet 3، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Robot Infinite Health، Infinite Money 99999999، Infinite Ammo 999، No Reload، One Hit Kill، Add Special Component 999، Granada Infinite، Rapid آتش، Super Speed، Slowmotion، سوپر مته. Bullet Time، One Hit Kill، Freeze Enemies، دشمنان SlowMotion، Teleporter. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.3 (v1.0.3 Steam) بازی است.

  جهت دانلود ترینر Lost Planet 3 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر