ترکیب یک کمپین تک نفوذگر و حالت های چند نفره شدید با پشتیبانی از حداکثر ۱۶ بازیکن آنلاین، Lost Planet شاهکار بازی حماسی است. نقشه های جهانی عظیم به نمایش گذاشته می شود که بازیکنان در حال جنگیدن با موجودات متضاد در شرایط آب و هوایی در میدان های وسیع برف و سرزمین های آتشفشانی فرو می روند. مجموعه ای از امکانات آنلاین از جمله ۱۶ بازیکن تعاونی و در مقابل نبرد! فرماندهی به شدت مسلحانه دوچرخه سواری وسایل نقلیه و یا رفتن به اکتشافات سکوت بیشتر در پای.

  دانلود ترینر Lost Planet: Extreme Condition

  برف ها، بادها، ساختمان های بلند و کوه یخ، تصاویری خیره کننده سینمایی و مناظر نفس گیر را ایجاد می کنند! غرق در سیاره ی وحشیانه ی خسته از سیاره ی غرق در هنگام برف عمیق در اوج کار می کنید، در هر مرحله از یخ یخ می شنوید و در طول جنگ نابود می شوید. با استفاده از آرایه ای از آکریید، از نجیبان غول پیکر و ساکنان ساحلی قد بلند به سرنشینان پر سر و صدای سریع پرواز کنید!

  دانلود ترینر Lost Planet: Extreme Condition

  ترینر Lost Planet: Extreme Condition همراه با گزینه های تقلب

  Trainer for the Game Lost Planet: Extreme Condition، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب اصلی استفاده کنید: Infinite Health، Add Energy / T-ENG، Infinite T-Energy / T-ENG، Inifnite Ammo / No Reload، Explosives Infinite، Super سرعت، سوپر پرش، Teleporter.
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.004 (Steam) از بازی است!

  جهت دانلود ترینر  Lost Planet: Extreme Condition از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر