Lost Sphear یک بازی ویدیویی نقش ژاپنی است که توسط کارخانه RPG توکیو ساخته شده و توسط Square Enix منتشر شده است. این بازی دومین است که توسط کارخانه RPG توکیو توسعه داده شده و جانشینی روحانی را به عنوان اولین عنوان خود یعنی I Am Setsuna در نظر گرفته است. این برنامه برای Nintendo Switch، PlayStation 4 و مایکروسافت ویندوز در ژاپن در اکتبر ۲۰۱۷ و در ژانویه ۲۰۱۸ در سراسر جهان منتشر شده است. Lost Sphear به عنوان جانشین معنوی I Am Setsuna بازی می کند که به خودی خود برای شبیه سازی سبک JRPG های ۱۹۹۰ ساخته شده است. این بازی ویژگی جدیدی از سیستم Battle Time Time را در I Am Setsuna، Chrono Trigger و Flemish Final Fantasy پیدا کرده است. این بازی به دنبال یک ماجراجوی مرد مرد جوان به نام کاناتا است که همراه با دوستانش لومینا و لک، به دنبال راهی برای از بین بردن “مه سفید” است، که به آرامی زادگاه خود را از بین می برد.

  دانلود ترینر Lost Sphear

  تکامل بعدی در این عصر طلایی جدید JRPG با LOST SPHEAR می آید، که تازه در بازی گیم پلی RPG کلاسیک عرضه می شود! یک مرد جوان که دچار یک پدیده ای شده است که هرگز دیده نشده است، با قدرت شومایی روبرو است که تهدید واقعیت را تهدید می کند. بیدار شدن از قدرت حافظه برای بازگرداندن آنچه که از دست داده بود! ماتریس حافظه مختلف و جهان را در اطراف شما در یک سفر برای نجات جهان. ویژگی های کلیدی: داستان منحصر به فرد و قدرتمند فراموش نشدنی با گیم پلی بدون درز. سیستم نبرد پیشرفته با جدید ATB 2.0 ارائه آزادی بیشتری در مبارزه با. Vulcosuits Armor – شخصیت های شما را در اختیار شما قرار می دهد تا توانایی های بالقوه را در نبرد یا در زمین افزایش دهید. حالت نور خورشید ماه مه – Colosseum هیجان انگیز برای مبارزه با پیش از جنگ و کارفرمایان جدید.

  دانلود ترینر Lost Sphear

  ترینر Lost Sphear همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Lost Sphear، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: HP Health، MP Mana، توانایی تنظیم، قدرت فیزیکی، قدرت سحر و جادو، قدرت ذهنی، بازیابی، مجموعه Exp. سطح بعدی، مقدار مورد. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.01 (Steam) از بازی Lost Sphear است.

  جهت دانلود ترینر  Lost Sphear از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر