دیوانه مکس یک بازی ویدئویی مبارزه با وسایل نقلیه و شخص ثالث است که در محیط جهانی باز و بر پایه سری فیلمهای دیوانه مکس قرار دارد. این توسط Studios Avalanche و توسط Warner Bros. Interactive Entertainment توسعه یافته است. این برنامه در تاریخ ۱ سپتامبر ۲۰۱۵ در آمریکای شمالی و اروپا در تاریخ ۲ سپتامبر ۲۰۱۵ در استرالیا منتشر می شود در لینوکس، مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس یکی در تاریخ ۱ سپتامبر ۲۰۱۵٫ در نمایشگاه الکترونیک سرگرمی ۲۰۱۳ اعلام شد، بازی در طی توسعه پیشرفت کرد و نسخه های پلی استیشن ۳ و ایکس باکس به علت محدودیت های سخت افزاری گرافیکی آنها لغو شد. در ابتدا قرار بود در سال ۲۰۱۴ منتشر شود، این بازی بعدا تا سال ۲۰۱۵ به تعویق افتاد، و آن را یکی از چهار عنوان قرار داده است که در سال ۲۰۰۳ بزرگترین سال از شروع آن “Avalanche Studios” منتشر شده است. توسعه بازی توسط Avalanche استودیوهای سوئد، در حالی که پروژه دیگری Just Cause 3 توسط بخش Avalanche در نیویورک اداره می شود.

  دانلود ترینر Mad Max

  این بازی در یک فضایی پس از آخرالزمانی قرار دارد که ویژگی هایی مانند حوضچه ها، غارها و بیابان ها را دارد. داستان بازی مستقل است، و هرگز به عنوان یک کراوات در هر یک از فیلم در این مجموعه برنامه ریزی شده است. Inspirations برای این بازی به جای فیلم ها از جهان دیوانه مکس گرفته شد. بازیکنان حداکثر راکاتانسکی را کنترل می کنند که به وسیله مسیر بیداری پیشرفت می کند تا خودروی گمشده اش را بگیرد و ماشین نهایی خود را به نام مگنوم اپوس بسازد. داستان روایت و داستان نیز بیشتر “بالغ” نسبت به عناوین دیگر که توسط Avalanche توسعه یافته است مانند Just Cause. این بازی تأکید سنگین بر مبارزه با وسایل نقلیه دارد که در آن حدود ۶۰ درصد از بازی ها به بازیکن نیاز دارند تا ماشین خود را برای مبارزه با دشمنان رانندگی کند. سفارشی سازی وسیله نقلیه نیز در این بازی برجسته شده است. استودیو های Avalanche در حال ایجاد یک بازی ویدئویی مبارزه با وسایل نقلیه “یک چالش” به دلیل بی تجربگی آنها در ایجاد یک بازی از سبک مشابه است.

  دانلود ترینر Mad Max

  ترینر Mad Max همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Mad Max، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Water، Infinite Military، Infinite Furry، Scraps Infinite، Minerize Alert Meter، Super Jump، Enemies Can not Move، One Hit Kill، Super Speed ، حرکت آهسته، تکه تکه ها، بدون هشدار اردوگاه. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (2018-04-30 – Steam و Origin) از بازی Mad Max است.

  جهت دانلود ترینرMad Max از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر