مافیا III بازی ویدیویی اکشن ماجراجویی است که در دیدگاه شخص ثالث بازی می کند که در آن بازیکنان کنترل لیندن کلاین، یک جنگجو جنگ ویتنام را در تلاش برای انتقام از دوستان خود که توسط مباحث محلی مورد قتل قرار می گیرند، کنترل می کنند. این بازی در سال ۱۹۶۸ بوردو جدید، یک نسخه مجدد از نیواورلئان، با جهان باز که بزرگتر از نقشه های مافیا و مافیا II است ترکیب شده است. نقشه Mafia III شامل ده ناحیه است: Bayou Fantom، Delray Hollow، Barclay Mills، Frisco Fields، Pointe Verdun، Harbour Tickfaw، Southdowns، River Row، Downtown، و بخش فرانسوی. بازیکنان می توانند اهداف را با استفاده از رویکردهای مختلف تکمیل کنند. به عنوان مثال، بازیکنان می توانند از سلاح های موجود در بازی، مانند تفنگ ساچمهای و روروک مخصوص بچه ها استفاده کنند، برای از بین بردن دشمنان، یا حتی برای حمایت از بعضی از دوستان یا دوستانشان، قبل یا در هنگام مبارزه با اسلحه، از آنها استفاده کنند. در عوض، آنها می توانند بدون استفاده از دشمنان متوجه تاکتیک های پنهانی در کل ماموریت شوند. گیم پلی هسته در اطراف gunplay چرخید. علاوه بر این، بازیکنان همچنین می توانند حرکت های خود را انجام دهند و در مبارزه با اسلحه شرکت کنند. این بازی همچنین دارای سیستم پوشش، اجازه می دهد بازیکن را پوشش پشت اشیاء برای جلوگیری از آتش سوزی دشمن و برخی از تشخیص. بازیکنان همچنین می توانند شخصیت های قابل بازیابی را پس از شکست دادن آنها به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد اهداف خود بازجویی کنند. مانند ترساندن آنها را در حین رانندگی ماشین. بازیکنان می توانند مکان هایی را که توسط ملودی ایتالیایی مورد حمله قرار می گیرند و حمله می کنند، و یکی از ستیزه جویان خود را برای فعالیت در اطراف منطقه اختصاص دهند. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا از زمان عصر خودرو با مکانیک و صداهای واقعی رانندگی کنند. مافیای III در سال ۱۹۶۸ تنظیم شده است و در اطراف لینکلن کلی، یک یتیم زیستی زندگی می کند. به عنوان یک پسر، او توسط mobsters سیاه و سفید به تصویب رسید و بعد در جنگ ویتنام خدمت کرد.

  دانلود ترینر Mafia 3

  پس از تخلیه، او به New Bordeaux بازگشت (نسخه تصریح شده از نیواورلئان) و بعد از آن به ملودی سیاه تبدیل شد. برای اولویت اول، او با Giorgi Marcano، وارث خانواده جنایتکار Marcano، کار میکند تا فدرال رزرو را بشکند. پول تقسیم شده است، اما جورجی و پدرش برنامه های دیگری دارند. آنها یک کمین را در محل جلسه (یک نوار متعلق به سیاه) می کشند، تمام رهبران مخفی را کشتند و لینکلن را برای مرگ با گلوله در جمجمه خود ترک کردند. پس از یک کشیش دوستانه، پدر جیمز، زندگی خود را نجات می دهد، لینکلن برای بازسازی خیمه و انتقام دقیق علیه خانواده جرم و جنایت Marcano و همکارانش تنظیم می کند. او همچنین به کمک دیگر کارفرمایان جنایی از جمله کاساندرا، برک و ویتو اسکالتا و همچنین دستیار سابق ارتش او، جان دونووان، کمک می کند که لینکلن را با اطلاعات در مورد اعضای خانواده و اعضای خانواده مارکانو فراهم می کند.

  دانلود ترینر Mafia 3

  ترینر Mafia 3 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Mafia 3، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، استامینای بی نهایت، عکس های بی نهایت آدرنالین، غول پیکر و نارنجک بی نهایت، بدون بارگذاری مجدد، فوق العاده دقت، بدون تفریق، سریع آتش، دشمنان نمی توانید شلیک، یکی آمار کشتن، پول بی نهایت، سوپر سرعت، حرکت آهسته، حالت مخفی، فیوزهای بی نهایت TL-49. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.13.0.2 بازی Mafia 3 است.

  جهت دانلود ترینر Mafia 3 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر