Magicka 2 یک بازی ویدئویی اکشن و ماجراجویی است که عاقبت به Magicka برای ویندوز و پلی استیشن ۴ است. این برنامه در تاریخ ۲۶ مه سال ۲۰۱۵ منتشر شد و در اپیزود سوم در E3 2014 با یک تریلر معرفی شد. به جای اینکه توسط Arrowhead Game Studios توسعه پیدا کند، عنوان توسط Pieces Interactive در کنار ناشر Paradox Interactive توسعه داده شد. ماجراجویانه ترین عملیات همکاری در جهان، به ارمغان می آورد! در فصل بعدی Magicka، بازیکنان از خرابه های آلدریم به سمت بالا می روند تا یک Midgård را تجربه کنند که پس از جنگ جادوگر، بدون جادوگران، از بین می رود.

  دانلود ترینر Magicka 2

  برای از بین بردن جهان شر، مجددا تا چهار جادوگر و هدایت ویولد، Midgård مسلح با تکرار بعدی سیستم جادویی معروف Magicka مسلح، به عنوان بازیکنان نقش خود را به عنوان غریب ترین، جادوگران غیر قابل پیش بینی جادوگر تا به حال شناخته شده به فانتزی! با تن از لباس ها، کارکنان و سلاح های شما می توانید به عنوان جادوگر robed از انتخاب خود را به عنوان ویران کردن در میان انبوهی از موجودات فانتزی به عنوان مناسب شما را مشاهده کنید. سیستم جادویی پویا Magicka 2 می تواند از طریق روش های مختلفی مورد استفاده قرار گیرد و ساعت ها آزمایش برای بازیکنان ارائه می شود تا مشخص شود کدام جادوها در رپرتویور آنها تعلق دارند. هر دو همکاری و آتش دوستانه را در بالای آن اضافه کنید و دستور غذا برای بلایای خنده دار دارید.

  دانلود ترینر Magicka 2

  ترینر Magicka 2 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Magicka 2، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: سلامت نامحدود، طول پرتو بی نهایت، مدت زمان بی نهایت افزایش، هزینه بی نهایت، بدون خنک کننده. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.1.5r2 بازی Magicka 2 است.

  جهت دانلود ترینر  Magicka 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر