Mass Effect 2 بازی ویدیویی بازیگری است که توسط BioWare توسعه داده شده و توسط Electronic Arts منتشر شده است. برای مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس ۳۶۰ در سال ۲۰۱۰ و برای پلی استیشن ۳ در سال ۲۰۱۱ منتشر شد. Mass Effect 2 دومین قسمت سری Mass Effect و دنباله ای از Mass Effect اصلی است. این بازی در قرن ۲۲ میلادی درون کهکشان راه شیری قرار دارد و در آن بشریت توسط گونه های ناخوشی شناخته شده به عنوان گردآورنده تهدید می شود. بازیکن نقش قوماندان شپارد، یک سرباز نخبه ی انسانی را می گیرد که باید وفاداری یک تیم متنوع را ایجاد و به دست آورد و دشمن را در ماموریت خودکشی متوقف کند. با استفاده از بازی ذخیره شده از بازی قبلی خود، بازیکن می تواند داستان داستان را به روش های مختلفی تحت تاثیر قرار دهد.

  دانلود ترینر Mass Effect 2

  دو سال پس از آن که ستاد فرمانده شپرد، مجروحان دروغین را که به تخریب حیات ارگانیک ختم می شدند خلع سلاح کردند، یک دشمن جدید اسرار آمیز ظاهر شد. در حاشیه فضای شناخته شده، چیزی مستقل از کلنیهای انسانی است. حالا شپارد باید با Cerberus، یک سازمان بی رحمانه که به هر قیمتی به بقای انسان اختصاص داده شده، کار کند تا مانع تهدید وحشتناکی که انسان در برابر آن کرده است را داشته باشد.
  حتی برای انجام این مأموریت خطرناک، شپارد باید تیم نخبه بزرگ کهکشان را جمع آوری کند و از قدرتمند ترین کشتی ساخته شده باشد. حتی پس از آن، آنها می گویند این امر خودکشی خواهد بود. قوماندان شپارد قصد دارد آنها را اشتباه ثابت کند. همانند بازی قبلی، آنچه شما به شخصیت های دیگر می گوئید، یک معامله بزرگ است. خوشبختانه سیستم مکالمه بهبود یافته است. دوربین در حال چرخش در اطراف شخصیت ها است، زیرا آنها با یکدیگر صحبت می کنند تا احساس سینمایی و دراماتیک ایجاد کنند. همچنین، زمانی که شطرنج مناسب را ارائه می دهد، شپرد می تواند مکالمه را قطع کند، موقعیت هایی را به مسیرهای جدیدی می رساند که می تواند ماموریت را مختل یا مانع کند. شپرد بیشتر از همیشه قابل تنظیم است، به شما این امکان را می دهد که شخصیت اصلی خود را هدایت کنید – جنسیت، ویژگی های صورت، کلاس و البته نگرش. هنگامی که در مأموریت های خود قرار می گیرید، به یک سیستم نبرد بهبود یافته برخورد خواهید شد که به شما امکان می دهد نقاط ضعف خود را هدف قرار داده و دشمن خود را با انواع سلاح ها انفجار دهید. تعیین کنید که تیم خود را به پیروزی هدایت کنید … یا به دست جمع شوید. هر دو مسیر ممکن است در ضربه های شدید BioWare، Mass Effect 2. کدام سرنوشت را انتخاب می کنید؟

  دانلود ترینر Mass Effect 2

  ترینر Mass Effect 2 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Shaban، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، Stamina نامحدود، دوران Unlimmited، بدون بارگزاری مجدد، Instant Cooldown، Freeze امتیاز استعدادهای درخشان، سوخت نامحدود، Probes نامحدود، + ۵۰۰٫۰۰۰ اعتبار، نامحدود Medigel، + ۵۰۰٫۰۰۰ عنصر صفر، + ۵۰۰٫۰۰۰ ایریدیم، +۵۰۰٫۰۰۰ پلاتین، +۵۰۰۰۰٫۰۰۰ پالادیوم، صفر پاراگون، حداکثر پاراگون امتیاز، امتیاز صفر امتیاز، حداکثر امتیاز امتیاز. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2 (Steam / Origin) بازی Mass Effect 2 است.

  جهت دانلود ترینر  Mass Effect 2 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر