Mass Effect 3 یک بازی اکشن نقش بازی است که توسط BioWare توسعه یافته و توسط Electronic Arts برای مایکروسافت ویندوز، ایکس باکس ۳۶۰، پلی استیشن ۳ و Wii U منتشر شده است. رسما در تاریخ ۱۱ دسامبر ۲۰۱۰ اعلام شد، این بازی در تاریخ ۶ مارس ۲۰۱۲ منتشر شد و فصل آخر در سه گانه ی Mass Effect بازی های ویدئویی را به پایان می رساند و داستان قوماندان شپارد را تکمیل می کند. سیستم مبارزه ای در Mass Effect 3 تغییر و اصلاح شده است. به طور خاص، سیستم پوشش بهبود یافته است، گزینه های بیشتری برای حرکت در اطراف میدان جنگ وجود دارد و به ثمر رساندن از بین بردن دزدان دریایی فوری، نارنجی های معمول تر در دسترس هستند و هوش مصنوعی بهبود یافته معرفی شده است. بازی چهار نفره چند نفره همکاری در بازی نیز موجود است. گیم پلی Mass Effect 3 تحت تاثیر تصمیماتی که در Mass Effect و Mass Effect 2 انجام می شود، برای بازیکنان که این بازی ها را به اتمام رسانده اند. این جایزه در سال ۲۰۱۲ جایزه Spike Video Game را برای پنج جایزه نامزد دریافت و بهترین RPG 2012 را به دست آورد. مانند پیشینیان، Mass Effect 3 به موفقیت تجاری و تحسین منتقدان منتقل شد. با این حال، انتهای بازی ها توسط بسیاری از بازیکنان مورد انتقاد قرار گرفتند، و باعث انتشار یک نسخه از برش شد که در مورد پیامدهای انتخاب های ساخته شده در سرتاسر سری توضیح داده شد.

  دانلود ترینر Mass Effect 3

  در Mass Effect 3، یک نژاد بیگانه باستانی که فقط به عنوان Reapers شناخته شده است، حمله همه جانبه به کهکشان را راه اندازی کرده است، و نه تنها دنباله ای از تخریب در پی آنها است. زمین گرفته شده است، کهکشان در آستانه نابودی کامل است و شما تنها کسی هستید که می تواند آنها را متوقف کند. قیمت شکست در حال انقراض است. شما، به عنوان فرمانده شپارد، باید ضد حمله را به عقب برگردانید. فقط شما می توانید تعیین کنید که چگونه وقایع بازی خواهند کرد، کدام سیاره ها از نابودی نجات پیدا خواهند کرد و کدام اتحاد ها شما را تشکیل می دهند یا رها می کنند، همانطور که نیروهای کهکشان را به رسمیت می شناسید تا یکبار برای همیشه از بین ببرید. نبرد با رفقای خود و یا حتی دوستان خود در این جنگ همه جانبه کهکشانی را به عقب بر گرداند. با استفاده از مأموریت های چند نفره آنلاین جدید در مجتمع Mass Effect، شما می توانید از انواع مختلفی از کلاس ها و نژادها انتخاب کنید، یک گروه نیروهای ویژه نخبگان را تشکیل دهید و سلاح ها، توانایی ها و توانایی ها را به اثر ویرانگری ترکیب کنید زیرا همه با هم مبارزه می کنند تا کلید را آزاد کنند سرزمین ها از کنترل دشمن در این سومین مراسم حقوقی RPG بین قرون وسطی حماسی.

  دانلود ترینر Mass Effect 3

  ترینر Mass Effect 3 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی نقش Mass Effect 3، شما می توانید آن را برای فعال کردن این بازی های ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Shields، Kills Easy، Ammo Unlimited، No Reload، نارنجک نامحدود، Medigel نامحدود، No Cooldown، Instant Level Up، Get پول، سوخت نامحدود، بدون حمله ی Reaper، Redo Recoil، Impact Bullet، Rapid Fire. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.5 (نسخه بازی: v1.5.5427.124) در بازی Mass Effect 3 است.

  جهت دانلود ترینر  Mass Effect 3 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر