Mass Effect: آندرومدا یک بازی ویدیویی عمل شده توسط BioWare است که توسط Electronic Arts برای پلیاستیشن ۴، ایکس باکس و مایکروسافت منتشر شده است. این بازی برای پخش در آمریکای شمالی در ۲۱ مارس ۲۰۱۷ و در اروپا در تاریخ ۲۳ مارس ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده است. این چهارمین ورودی در سری Mass Effect و اولین اثر Mass Effect 3 خواهد بود. بازی در سرتاسر شیری آغاز می شود کهکشان در قرن ۲۲، که در آن بشریت قصد دارد جهان های جدید خانه را در کهکشان آندرومدا را به عنوان بخشی از یک استراتژی به نام آندرومدا آغاز کند. این بازیکن نقش اسکات یا سارا رایدر، کارکنان نظامی بی تجربه را که به ابتکار عمل می پیوندد و در آندرومدا پس از یک سفر ۶۰۰ ساله از خواب بیدار می شود، تصدیق می کند. Mass Effect: آندرومدا یک تراز سبک تر از نسخه های قبلی در سری دارد. این عناصر جهان باز و تأکید بر اکتشافات دارد. بسیاری از عناصر گیم پلی سنتی مجموعه باقی خواهند ماند، در حالی که دیگران اصلاح شده اند، مانند مبارزه، که کمتر مبتنی بر پوشش و تلفن همراه است.

  دانلود ترینر Mass Effect: Andromeda

  این بازی در Galaxy Andromeda، “دور و از مدتها پس از وقایع سه گانه اصلی”، و “بسیار جدید ماجراجویی” است. شخصیت اصلی انسان به نام رایدر است. بر خلاف فرمانده شپارد، رایدر تا قبل از شروع بازی به «وضعیت قهرمان» دست یافته است و قصه روایت بیشتری را نسبت به سفر قهرمانانه سنتی خواهد داشت. در حالی که فرمانده Shepards مرد و زن نسخه های متفاوت از یک شخصیت است، Ryders مرد و زن شخصیت های مختلف گفت: به عنوان قهرمانی وجود دارد، زیرا آنها دوقلو خواهران و برادران سفر به آندرومدا با خانواده خود، از جمله پدر N7 خود. اگر یک بازیکن ریدر زن را انتخاب کند، رایدر مرد می تواند جایی دیگر در جهان باشد و بالعکس. با این حال، رایدر غیر انتخاب شده نخواهد بود. سرنوشت و جایگاه مادر رایدر نیز مورد توجه قرار خواهد گرفت. دوقلوهای رایدر به طور پیش فرض اسکات و سارا هستند. پدرشان Pathfinder Alec Ryder است. Ryders در هیپریون، یک کشتی فضایی Ark است که به عنوان بخشی از پروژه آندرومدا به اندرومدا فرستاده شده است تا خانه جدیدی برای بشریت پیدا کند. ائتلاف مسابقات از راه شیری نیز در سفر به آندرومدا، در میان چهار ارکهای دیگر توزیع شده و به رهبری Nexus پرچمدار، آنالوگ Citadel هدایت می شود.

  دانلود ترینر Mass Effect: Andromeda

  ترینر Mass Effect: Andromeda همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Mass Effect: Andromeda، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Shield، Infinite Ammo، No Reload، No Cooldowns، Gravity Mode، Super Speed، Teleporter. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی ۱٫۱۰ از بازی Mass Effect: Andromeda است.

  جهت دانلود ترینر  Mass Effect: Andromeda از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر