حداکثر پین ۳ مربی. Max Payne 3 یک بازی ویدیویی تیرانداز شخص ثالث است که توسط Rockstar Studios و توسط Rockstar Games منتشر شده است. این عنوان سوم در حق رای دادن Max Payne است و برای مهلت ثبت نام PlayStation 3 و Xbox 360 در ماه مه ۲۰۱۲ برای مایکروسافت ویندوز در ژوئن ۲۰۱۲ و برای Mac OS X در ژوئن ۲۰۱۳ منتشر شد. توسعه توسط Rockstar Vancouver با همکاری استودیوهای نیوانگلند، لندن و تورنتو رهبری می شود. این اولین بازی در سری است که توسط بازی توسعه فن آوری فنلاند توسعه داده نشده و توسط خالق سری سام لاکی نوشته نشده است. [۷] نویسنده اصلی Max Payne 3 Dan Houser بود که همچنین نویسنده Red Dead Redemption، Grand Theft Auto IV و Bully بود.

  دانلود ترینر Max Payne 3

  Max Payne 3 یک بازی اکشن تیرانداز شخص ثالث، عنوان سوم سری Max Payne است. این بازی در تاریخ ۱۵ می ۲۰۱۲ در آمریکای شمالی منتشر شد و در ۱۸ ماه مه در اروپا، به طور عمده توسط Rockstar Vancouver توسعه یافت و توسط Rockstar Games برای PC، PlayStation 3 و Xbox 360 منتشر شد. این بازی در پی زندگی شخصیت اصلی Max پین نه سال پس از وقایع انتهای بازی قبلی، به عنوان محافظ برای ثروتمند Rodrigo Branco و خانواده اش، همراه با دوست و همکار کارآگاه خود، رائول Passos، کار می کند. طرح این بازی توسط دن هوسر، همکار خالق و نویسنده سری Grand Theft Auto Rockstar، Red Dead Redemption و Bully نوشته شده است.

  دانلود ترینر Max Payne 3

  مربی بازی ترینر Max Payne 3 همراه با گزینه های تقلب

  Max Payne 3، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی فوق العاده، موش های نامتناهی، مهمات بی نهایت، بدون بارگزاری مجدد، زمان گلوله بی نهایت، زمان سوپر گلوله Dodge Range، Teleporter. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی vv1.47 (Steam) بازی Max Payne 3 است.

  جهت دانلود ترینر  Max Payne 3 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر