دانلود ترینر MechWarrior 5: Mercenaries

  دانلود ترینر MechWarrior 5: Mercenaries :  MechWarrior ۵: Mercenaries یک بازی BattleTech است که توسط بازی‌های piranha توسعه‌یافته و در ۱۰ دسامبر ۲۰۱۹ در ویندوز منتشر شد. این اولین بازی تک بازیکنی بوده‌است که از سال ۲۰۰۲ تاکنون انجام شده‌است. این یک فروشگاه انحصاری در بازی‌های حماسی است که مانند دیگر Store بازی‌های حماسی با انتقاد مواجه شده‌است. آن features است که توسط Nvidia RTX و همچنین DLSS نیرو می‌گیرد. MechWarrior ۵: Mercenaries در ۳۰۱۵ در طول دهه آخر سومین جنگ جانشینی تعیین شده‌است و بازیکن را به عنوان یک سرباز مزدور تازه‌کار در نظر می‌گیرد که از خاکستر یک واحد مزدور demolished بالا می‌رود. آن‌ها قادر به پذیرش قراردادها از جناح‌های مختلف موجود در این دوره زمانی هستند. این مبارزه تا قبل از تهاجم قبیله به ۳۰۴۹ ادامه خواهد یافت.

  دانلود ترینر MechWarrior 5: Mercenaries

  سال ۳۰۱۵ است. بشریت هزاران سیستم را در سراسر منطقه وسیعی از فضا که قرن‌ها درگیری تکه‌تکه شده‌است، استعمار کرده‌است. میدان‌های جنگ آینده تحت سلطه MechWarriors، خلبانان نخبه و ماشین‌های گنده جنگی معروف به BattleMechs هستند. این زمان پر سود برای یک سرباز مزدور است. دنیای تخریب سطح کل شهرها و ارتش‌های مخرب نیروهای دشمن در حالی که خلبانی صدها متغیر منحصر به فرد دارد. به دنبال یافتن حقیقت و دنبال کردن مسیر of بین ستاره‌ای در راه افتخار و انتقام به عنوان رهبر یک شرکت مزدور در شعله‌های آتش نزدیک. اداره حیات وحش مدیریت پیچیدگی‌های اداره یک شرکت مزدور در حال گسترش، از نگهداری و اکتساب of به استخدام fellow. با هم دعوا کنید – مبارزه با دوستان تان با پشتیبانی op op op.

  دانلود ترینر MechWarrior 5: Mercenaries

  مربی برای بازی ۵: Mercenaries، شما می‌توانید از آن برای فعال کردن این کد Cheat ضروری استفاده کنید: سلامت نامحدود، بدون overheat، نامحدود Ammo، Cooldown Instant، Zero Loadout، ویرایش Fund، Set، اسلحه‌های دشمن، یک ضربه سریع. نکته: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v ۱.۰.۱۷۵ از بازی MechWarrior ۵: Mercenaries است.
  یادداشت‌ها
  سلامت بی‌نهایت: وقتی آسیب دریافت می‌کنید، به جای آسیب التیام خواهید یافت، همچنین برای هم‌تیمی‌هایش هم کارساز است. توجه: در طی آموزش از آن استفاده نکنید چون برای اهداف عملی نیز کارساز است.
  Ammo نامحدود زمانی اجرا می‌شود که مهمات کاهش پیدا کند؛Zero Tonnage وقتی با تناژ بارگیری اثر می‌گذارد، اجرا می‌شود.
  ویرایش: فعال کردن هر گونه منوها (خانه، battlemechs و غیره)برای دیدن تغییر ارزش.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر