Medal Wars: Keisers Revenge یک بازی اکشن سوم شخص است که در آن شما یک سرباز عجیب و غریب در جنگ جهانی اول را کنترل خواهید کرد. او در تلاش برای تبدیل شدن به بهترین سرباز در جهان با شیطنت و ناتوانی مبارزه می کند. این بازی به طور کامل ترکیبی از عناصر بی وقفه و مبارزه علیه ده ها تن از دشمنان در یک زمان با طنز است که باعث می شود شما با صدای بلند بیش از یک بار خندید. به دنبال گیم پلی، چند عنصر برجسته را مشاهده خواهید کرد: توانایی شلیک در دشمنان به منظور پرش به بالا و پایین و موقتا آنها را به یک هدف آسان تبدیل کنید و انواع مختلفی از حمله که به موجب آن شما می تواند نارنجک ها را پرتاب کند،

  دانلود ترینر Medal Wars: Keisers Revenge

  در حال مبارزه با دست و پا زدن، و یا از راه دور ساقه. گرافیکی، Medal Wars: Keisers Revenge با استفاده از یک سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل است که متناسب با بازی مانند یک دستکش است. مکانیک بازی خود را به شما از ۹۰s یادآوری، بنابراین تنها مناسب است که از یک زیبایی شناسی بصری تطبیق استفاده کنید. Medal Wars: Keisers Revenge یک بازی اکشن شخص ثالث سرگرم کننده با برخی از جنبه های واقعا اصلی به نفع آن است.

  دانلود ترینر Medal Wars: Keisers Revenge

  ترینر Medal Wars: Keisers Revenge همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Medal Wars: Keisers Revenge، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، پول نامحدود، مهمات نامحدود، نارنجک فضای مجاز: نامحدود.
  توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی بازی است !

  جهت دانلود ترینر  Medal Wars: Keisers Revenge از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر