Mega Man 11 یک بازی پلت فرم عملیاتی است که توسط Capcom منتشر شده است. این بازی در سری Mega Man منتشر شده است و در اکتبر سال ۲۰۱۸ برای مایکروسافت ویندوز، نینتندو سوئیت، پلیاستیشن ۴ و ایکس باکس یکی در سراسر جهان منتشر شد. این بازی چندین ویژگی مانند بازی صدا و سبک گرافیکی ۲٫۵D از بازی های قبلی در سراسر حق رای دادن مگا. Mega Man 11 سبک بازی گیم پلی مگا کلاسیک بازی های کلاسیک را حفظ می کند و دارای یک گرافیک ۲٫۵D با شخصیت های چند ضلعی ۳D و محیط های ۲D می باشد. بازیکنان کنترل Mega Man را در تلاش برای متوقف کردن دکتر Wily از استفاده از سیستم دو دنده خود را که او بسیاری از سال قبل، زمانی که او در دانشگاه ربات اختراع کرد. بازیکنان از طریق هشت خط خطی که می توانند انتخاب شوند به هر نحوی که بازیکن مناسب می کند انتخاب شود و باید با جدیدترین ربات های دکتر ویل، از جمله Block Man، Fuse Man، Blast Man، Acid Man، Tundra Man، Torch Man، Impact Man ، و گزاف گویی مرد.

  دانلود ترینر Mega Man 11

  مگا مرد بازگشت جدیدترین ورودی در این سری نمادین، کلاسیک، چالش برانگیز با دوبله ی بازی پلتفرم جدید را با نگاه تازه ای ترکیب می کند. این سبک بصری جدید خیره کننده رنگارنگی رنگارنگ سری را بهبود می بخشد، ترکیب محیط های دست کشیده با مدل های شخصیت های دقیق و ۳D. برای صرفه جویی در روز، بمب افکن های آبی باید به ربات های ربات برسند و سلاح های قدرتمند خود را برای خود بیاورند، که اکنون ظاهر قهرمان را با سطوح جدیدی از جزئیات تغییر می دهد. سیستم جدید Double Gear جدید به شما اجازه می دهد سرعت و قدرت Mega Man را افزایش دهید تا پیچ و تاب های جدید در بازی گیم پلی رضایت بخش که برای این سری شناخته شده است. انواع حالت های دشواری باعث می شود این فرصت عالی برای تجربه مگا مرد برای اولین بار! Mega Man 11 همچنین انواع مختلفی از حالت های اضافی مانند آزمایش های زمان، مأموریت ها، مدیران جهانی، گالری هنر مفهومی و موارد دیگر را نیز ارائه می دهد!

  دانلود ترینر Mega Man 11

  ترینر Mega Man 11 همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Mega Man 11، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Lifes؛ انرژی بی نهایت سلاح، هزینه فوری، پول بی نهایت، چرخ دنده ها بدون گرم شدن. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۲۰۱۸-۱۱-۱۹) از بازی مگا ۱۱ است.

  جهت دانلود ترینر  Mega Man 11 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر