Megaman Unlimited یک فن بازی Megaman در سبک کلاسیک ۸ بیتی NES در هر دو حالت صدا و تصویر است. شبیه به Megaman 3 و Megaman 9-10 در فلسفه طراحی است. MMU توسط طرفداران برای سرگرمی ساخته شده است.

  دانلود ترینر MegaMan Unlimited

  این به کانون رسمی سریال مربوط نیست. ما با این پروژه پول نمی گیریم، زیرا مارک Megaman مالکیت Capcom است. این پروژه در حدود ۵ سال در حال توسعه است، که تقریبا هر روز پس از کار در وقت آزاد ما کار می کند. در حالی که در سبک ۸ بیتی NES، Megaman Unlimited با استفاده از تکنولوژی در حال حاضر ساخته شده است و در نتیجه بر روی NES یا رایانه قدیمی کار نمی کند. هدف ما این بود که از این بازی لذت ببریم و لزوما هر محدودیت فنی NES را دنبال نکنیم. ۸ روبات رها شده اند و در شهر و در سراسر جهان ویران می کنند! رباتها خلاقیتهای دکتر ویلی هستند! با این حال، دکتر ویلی ادعا کرد که روبات ها تحت کنترل او نیستند و قول داده است تا با Dr. Light به حل مشکل برسند. اما همانطور که هر دو آنها شروع به کار در تحقیقات خود در مورد نیروی مرموزی که کنترل ربات های ویلی را گرفتند، یک شکل سایه ای به آزمایشگاه می افتد و دکتر ویلی را ربوده است!

  دانلود ترینر MegaMan Unlimited

  ترینر MegaMan Unlimited همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی MegaMan Unlimited، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری: خون نامحدود، شکست ناپذیر، انرژی بی نهایت، تعداد نامحدود است.
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.01 از بازی MegaMan نامحدود است.

  جهت دانلود ترینر  MegaMan Unlimited از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر