مربی پادشاهان مزدور. پادشاه مزدور یک بازی شبیه اسکرول سمت راست است که توسط Tribute Games منتشر شده و منتشر شده است. این بازی که توسط تیم Scott Pilgrim در مقابل جهانی ساخته شده است: The Game، توسط Kickstarter تأمین مالی شد و برای Q3 / Q4 2013 برای ویندوز و PlayStation 4 عرضه خواهد شد. نسخه اولیه از بازی در Steam منتشر شد ۲۰۱۳ ژوئیه ۲۳٫ پادشاهان مزدور یک بازی پیمایشی است که مشابه بازی هایی مانند Metal Slug است که بازیکنان با انبوهی از دشمنان مبارزه می کنند و گروگان ها را نجات می دهد. بازیکنان توانایی زرادخانه خود را دارند و زره خود را ارتقا می دهند و همچنین در کنار سه بازیکن دیگر، محلی یا آنلاین بازی می کنند.

  دانلود ترینر Mercenary Kings

  در این بازی اکشن فشحه ۲D، شما بخشی از پادشاهان مزدور، که بیشترین مهارت را از جنگجویان برای استخدام در زمین می دانید، اما زمانی که رفقای شما کاهش یافته اند و نیروهای ترسناک CLAW یک پایگاه آزمایشگاه رادیکال ، شما باید آنچه را که برای متوقف کردن آنها لازم است انجام دهید. اما شما در حال آماده شدن نیستید! پشتیبان شما از یک خدمه از نابغه های سرکش و کارشناسان زمینه خود ساخته شده است! قادر به ساخت و سفارشی کردن guns’n’blades و یا ارتقا زره بدن، شما هرگز آماده برای پیوستن به مبارزه است. این که آیا انفرادی آن یا با دوستان، حرکت می کند، CLAW را کاهش دهد و جهان را نجات دهد!

  دانلود ترینر Mercenary Kings

  ترینر Mercenary Kings همراه با گزینه های تقلب

  این مربی را برای پادشاه مزدور بازی شلیک کنید و بازی های زیر را دریافت کنید: سلامت نامحدود، پول بی نهایت، مهمات بی نهایت، منابع نامحدود، تایمر ماموریت بی نهایت، یک ضربه کشتن. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه v1.1.0.10097 از بازی پادشاهان مزدور است.

  جهت دانلود ترینر  Mercenary Kings از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر