بازی Metal Gear Rising: Revengeance یک بازی اکشن و بریده بریده است که توسط PlatinumGames ساخته شده و توسط Konami Digital Entertainment منتشر شده است. منتشر شده برای پلی استیشن ۳، ایکس باکس ۳۶۰ و مایکروسافت ویندوز، آن را در سری Metal Gear جدا شده است و چهار سال پس از وقایع Metal Gear Solid 4: Guns of Patriots تنظیم شده است. در بازی، بازیکنان کنترل Raiden، یک سیببورگ که با شرکت نظامی خصوصی Desperado Enforcement مواجه می شود، کنترل بازی را با مبارزه با دشمنان با استفاده از شمشیر و سلاح های دیگر برای انجام حملات و ضد حمله، کنترل می کند.

  دانلود ترینر Metal Gear Rising: Revengeance

  از طریق استفاده از حالت تیغه، Raiden می تواند سایبورگ ها را در حرکت آهسته جدا کند و اجزای ذخیره شده در بدن آنها را سرقت کند. عناصر پنهانی معمول سری همچنین اختیاری برای کاهش مبارزه هستند. این بازی در ابتدا توسط Kojima Productions به طور داخلی توسعه یافت، که در سال ۲۰۰۹ تحت عنوان Metal Gear Solid: Rising اعلام شد. با این حال، تیم با مشکلات در توسعه بازی مبتنی بر بازی شمشیر با مشکل مواجه شد، به طوری که تولید کننده اجرایی Hideo Kojima توسعه خود را تا زمانی که یک راه حل پیدا نشد، به تعویق انداخت. این پروژه در اواخر سال ۲۰۱۱ تحت عنوان نهایی آن، با PlatinumGames به عنوان توسعه دهنده جدید به نمایش گذاشته شد. این بازی تغییرات قابل توجهی در مکانیسم بازی و داستان خود را تحت پوشش PlatinumGames تحت تاثیر قرار داد، هر چند Kojima Productions مسئولیت طرح کلی بازی و طراحی Raiden را حفظ کرد. مبارزه می کند با این حال، برخی از انتقادات به دوربین و طول داستان داستان هدایت شد.

  دانلود ترینر Metal Gear Rising: Revengeance

  ترینر Metal Gear Rising: Revengeance همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Metal Gear Rising: Revengeance، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Focus Infinite، Add BP Points، Infinite Ammo، Explosives Infinite، One Hit Kill، No Impact، Stealth / Invisible، Lock VR زمان، منوی تنظیمات، سرعت بالا، زمان گلوله / سرعت حرکت، سرعت فوق العاده، سوپر پرش، محل ذخیره سازی، ترانسپورت، لغو انتقال، تغییر ارزش Editior. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.2.01 (بخار) از بازی Metal Gear Rising: Revengeance است.

  جهت دانلود ترینر  Metal Gear Rising: Revengeance از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر