Metal Gear Solid 5 شامل دو بازی جداگانه «Metal Gear Solid: Ground Zeroes» است که در سال ۱۹۷۵ تاسیس شد – ورود به دنیای مجازی در حق رای دادن و غلطگیر Metal Gear با بازی Big Boss و The Phantom Pain (عمدتا در سال ۱۹۸۴) یک نسخه گسترده از Ground Zeroes با عناصر گیم پلی جدید و همچنین مکانیک مشابه Ground Zeroes. اقدام جاسوسی پشت Ground Zeroes وعده داده است که تکنیک های بازی پویا و پیچیده ای را ارائه کند که به کاربران اجازه می دهد تا بدون نیاز به هشدار بر روی دشمنان خود غلبه کنند. در ماه مارس ۱۹۷۵، چند ماه پس از وقایع صلح واکر، بازیکنان کنترل شخصیت اصلی بازگشت Snake، همچنین به عنوان Big Boss (Kiefer Sutherland / Akio Ōtsuka) شناخته می شود، زیرا او با Militeres Sans Frontières (معمولا به عنوان MSF نامیده می شود) برای نفوذ سایت سیاه آمریکا در کوبا به نام کمپ امگا کمپ امگا، هنگامی که به عنوان یک اردوگاه پناهندگی برای افرادی که از کوبا و هائیتی فرار می کنند، به یک زندان قدیمی که برای اعطای فوق العاده ای استفاده می شود، تحت عنوان قانون اساسی ایالات متحده مورد استفاده قرار می گیرد. اهداف اصلی Snake عبارتند از استخراج Paz Ortega Andrade (Tara Strong / Nana Mizuki)، که دارای اطلاعات مربوط به محل شخص یا اشخاص معروف به Cipher است؛ و ریکاردو “چیکو” والنسیانو لیبره (آنتونی دل ریو / کیوکوو Inoue)، یک سرباز سنتییست و سرباز سابق که توسط جمجمه صورت (جیمز هوران / تاکیا هشی)، فرمانده نیروی شبه نظامی XOF، که تحت کنترل کمپ امگا . ماموریت Snake توسط Kazuhira “Kaz” میلر (رابین آتن Downes / Tomokazu Sugita) و Huey (کریستوفر رندولف / Hideyuki Tanaka) از مادر پایگاه MSF در دریای کارائیب پشتیبانی می شود.

    دانلود ترینر Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

    مشهورترین محصولات Kojima در شاهکار Metal Gear Solid با Metal Gear Solid V: Ground Zeroes شاهکار دیگری را نشان می دهد. Metal Gear Solid V: Ground Zeroes اولین بخش از Metal Gear Solid V Experience و Prologue در بخش دوم بزرگتر Metal Gear Solid V است. MGSV: GZ طرفداران اصلی این فرصت را به شما می دهد تا قبل از انتشار بازی اصلی طعم ظاهر بصری و گیم پلی بی نظیر تولید جهانی را در اختیار داشته باشید. این همچنین فرصتی برای علاقهمندان به بازی است که هرگز بازی Kojima Productions و جانبازان را به طور یکسان انجام نداده است تا از طراحی جدید بازی های رادیکال و سبک بی نظیر ارائه ارائه کند. حق رای دادن متمایز منتقدان Metal Gear Solid طرفداران را برای دهه ها سرگرم کرده است و صنعت بازی را انقلابی کرده است. Kojima Productions یکبار دیگر بار را با موتور FOX ارائه می کند که وفاداری گرافیکی باور نکردنی و معرفی بازی طراحی باز جهان را در جهان فلز دنده ای ایجاد می کند. این تجربه ای است که بازیکنان هسته در انتظار آن هستند.

    دانلود ترینر Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

    Trainer for Action-Stealth بازی Metal Gear Solid V: Earth Neroes، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo، No Reload، Inflammate Suppressor، Granada Infinite، Rapid Fire، One Hit Kill، Super سرعت، Bullet Time / Slowmotion، Teleporter: محل فروشگاه، Teleport، لغو انتقال. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.005 (بخار به روز رسانی / پچ ۱٫۰۵) از بازی Metal Gear Solid V: Ground Zeroes است.

    جهت دانلود ترینر Metal Gear Solid V: Ground Zeroes از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر