Metal Gear Solid V: The Phantom Pain یک بازی ویدیویی خیره کننده برای ماجراجویانه است که توسط Kojima Productions طراحی شده، تولید و همکاری شده توسط Hideo Kojima برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۳، پلی استیشن ۴، ایکس باکس ۳۶۰ و Xbox One این بازی قسط یازدهم در سری Metal Gear و پنجمین دوره زمانی سریال است. این بازی به عنوان دنباله ای برای Metal Gear Solid V: Ground Zeroes و ادامه روایت ایجاد شده در آن و پیشبرد بازی Metal Gear اصلی است. آن را بر اساس شعار عملیات جاسوسی تاکتیکی که برای اولین بار در Metal Gear Solid: Peace Walker مورد استفاده قرار می گیرد. در سال ۱۹۸۴، این بازی به دنبال رهبر مزدور مجازات “Venom” Snake شد، او به عنوان یک سرمایه گذار به افغانستان و منطقه مرزی آنگولا-زیر به منظور انتقام گیری از افرادی که نیروهای خود را نابود کرده بودند و در اوج اوج زمین زئوس نزدیک شد، به او نزدیک شد.

  دانلود ترینر Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

  Metal Gear Solid V: درد فانتوم کامپوزیت جدا شده از دو پروژه قبلا اعلام شده Kojima Productions است. اولین بازی Metal Gear Solid V: Ground Zeroes بود، که در ابتدا در نسخه آزمایشی Fox Engine نشان داده شده بود که در ۳۰ مه ۲۰۱۲ به نمایش گذاشته شده است. دومین قسمت The Phantom Pain، یک تریلر در Spike TV Video Game جوایز در تاریخ ۷ دسامبر ۲۰۱۲، به عنوان یک عنوان اصلی توسط توسعه دهنده داستانی موسوم به Moby Dick Studios، با الگوی Metal Gear Solid V ارائه شده است. در ماه مارس ۲۰۱۳، ماهیت واقعی این دو پروژه در کنفرانس توسعه دهندگان بازی، جایی که Kojima اعلام کرد Ground Zeroes به عنوان مقدمه ای برای The Phantom Pain شناخته می شود، منتشر شد. این دو بازی به طور جداگانه منتشر شده Metal Gear Solid V است که قسمت عمده آن عنوان The Phantom Pain است.

  دانلود ترینر Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

  ترینر Metal Gear Solid V: The Phantom Pain همراه با گزینه های تقلب

  Trainer for Metal Gear Solid V: The Phantom Pain، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Suppressor، Infinite Ammo / Explosives، بدون بارگذاری مجدد، سوپر دقت، تنظیم GMP سفارشی از ورودی، تنظیم قهرمانی سفارشی از ورودی حذف امتیازات به دست آمده، سرعت بخشیدن به، زمان گلوله / Slowmotion، سوپر سرعت، GMP بی نهایت، قهرمانانه Infinite، یک ضربه کشتن، Teleport، زمان مجدد تنظیم مجدد. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.14 از بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain است.

  جهت دانلود ترینر Metal Gear Solid V: The Phantom Pain از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر