Metro 2033 یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص مبتنی بر رمان Metro 2033 توسط نویسنده روسی دیمیتری Glukhovsky است. این بازی توسط ۴A Games در اوکراین ساخته شد و در مارس ۲۰۱۰ برای ویندوز مایکروسافت و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر شد. عاقبت مترو: Last Light در تاریخ ۱۴ مه ۲۰۱۳ در آمریکای شمالی و در ۱۷ مه ۲۰۱۳ در اروپا، استرالیا و روسیه منتشر شد. . در اواخر سال ۲۰۱۳، یک جنگ هسته ای اتفاق افتاد. روسیه با بمب اتمی مورد هدف قرار گرفت، باعث شد تابش شدید در سراسر مسکو، و بقیه مردم را مجبور به زندگی در زیر زمین در ایستگاه های مترو دور از اثرات مرگبار از تابش.

  دانلود ترینر Metro 2033

  بسیاری از حیوانات و انسان ها پس از جهش به موجودات شناخته شده به عنوان Dark Ones، که در ۲۰ سال آینده در خارج قرار داشتند، ترک کردند. در سال ۲۰۳۳، Artyom (روسی: Artyom)، یک بازماند ۲۰ ساله مرد و یکی از اولین متولدین در مترو، از یک سرباز نخبه و شکارچی جهش یافته یا یک رنجر به نام Hunter یاد می گیرد که یک گروه از موجودات مرموز به عنوان همانطور که Dark ها ایستگاه اصلی خود، VDNKh را در Metro تهدید می کنند. شکارچی Artyom تگ های سگ خود را به او می دهد و به او می گوید اگر او نمی میرد، باید به پلیس برود و آنها را ببیند تا ببینند که آیا به ایستگاه خود کمک می کنند. آرتیوم باید از سرزمین اشغالی شوروی ها و ریش چهارم اشغال کند و با جهش ها و همچنین سطح بسیار تغییر یافته مسکو آلوده شود. یک بار در پلیس، او با یک رنجر به نام میلر ملاقات می کند، که موافقت می کند تا به او کمک کند. میلر می داند یک راکت به نام D6 دارای قدرت شلیک مورد نیاز برای از بین بردن تیره ها است. آرتیوم، میلر و چندین رنجرز دیگر مرکز فرماندهی موشکها را دوباره فعال می کنند و Artyom یک سیستم هدایت لیزر را در یک برج رادیویی در نزدیکی نصب خواهد کرد. بعد از نصب سیستم لیزر، آرتیوم یک توهم زنده، ناشی از تاریکی ها را تجربه می کند. پس از توهم، دو پایان ممکن است، بسته به انتخاب بازیکنان در سراسر بازی. Artyom در انتهای کانونی، راکت ها را قادر می سازد تا آتش سوزی کنند و Darkness ها را از بین ببرند. انتهای متناوب، آرتیوم را انتخاب می کند که دستگاه هدایت لیزر را نابود کند، با اشاره به تحقق آخرین لحظه ای که دارک ها واقعا در تلاش برای ایجاد تماس صلح آمیز از طریق توهم بودند.

  دانلود ترینر Metro 2033

  ترینر Metro 2033 همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی مترو ۲۰۳۳ نقش بازی را بازی می کند، شما می توانید از این کد های ضروری بازی استفاده کنید: Infinite Health، Unlimited Ammo، No Reload، Unl. Weapon Energy، ۲٫۰۰۰ Money، چراغ قوه انرژی، Unl. زمان فیلتر توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی (The Last STEAM) بازی Metro 2033 است.

  جهت دانلود ترینر  Metro 2033 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر