Metro Exodus یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط ۴A Games ساخته شده و توسط Deep Silver منتشر شده است. سومین قسمت از سری بازی های ویدئویی Metro بر اساس رمانهای دیمیتری گلوخوفسکی است. از وقایع Metro 2033 و Metro: Last Light پیروی می کند. Metro Exodus یک بازی تیرانداز اول شخص با ترس های بقا و عناصر مخفی است. بازیکن در فضایی پس از آخرالزمان فدراسیون روسیه سابق، بازیکن باید با خطرات جدید مقابله کند و در مبارزه با موجودات جهش یافته و همچنین افراد متخاصم شرکت کند. بازیکن دارای یک زرادخانه از سلاح های دست ساز است که می تواند از طریق مواد فرسوده و یک سیستم دستکاری سفارشی شود. این بازی ترکیبی از سطوح خطی و محیط های ماسهبازی است. این همچنین شامل یک سیستم آب و هوایی پویا، یک چرخه شبانه روز و محیط است که به همراه فصل به تغییر داستان ادامه می یابد. این در طول یک سال تمام در یک بازی قرار خواهد گرفت.

  دانلود ترینر Metro Exodus

  سال ۲۰۳۶ است. یک چهارم قرن پس از جنگ هسته ای زمین ویران شد، چند هزار بازمانده همچنان به وجود در زیر ویرانه های مسکو، در تونل های مترو چسبیده اند. آنها علیه عناصر مسموم مبارزه کرده اند، جانوران جهش یافته و وحشت های پارانورامیک را متحمل شده اند و شعله وران جنگ داخلی را متحمل شده اند. اما اکنون، به عنوان آرتیوم، شما باید از مترو فرار کنید و گروهی از اسپارتان رنجرز را در یک سفر باورنکردنی، قاره ای در سراسر روسیه پس از آخرالزمانی در جستجوی یک زندگی جدید در شرق هدایت کنید. Metro Exodus حماسه ای است که اولین تیرانداز شخصیتی داستان از بازی های ۴A است که مخلوق مبارزه مرگبار و خفا با اکتشاف و ترس و وحشت بقا در یکی از دنیای بازی های پر جنب و جوش است که تا به حال ایجاد شده است. بیابان روسیه را در سطح وسیع و غیر خطی کاوش کنید و یک داستان داستان هیجان انگیزی را طی کنید که از طریق بهار، تابستان و پاییز به عمق زمستان هسته ای می گذرد. با الهام از رمانهای دیمیتری گلوخوفسکی، Metro Exodus داستان Artyom را در بزرگترین ماجراجویی مترو ادامه می دهد.

  دانلود ترینر Metro Exodus

  ترینر Metro Exodus همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Metro Exodus، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Ammo، No Reload، One Hit Kill، Medikits Infinite، Throwables Infinite. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Metro Exodus است.

  جهت دانلود ترینر  Metro Exodus از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر