این سال ۲۰۳۴ است. در زیر ویرانههای مسکو پس از آخرالزمانی، در تونلهای مترو، بقایای بشر توسط تهدیدات مرگبار از خارج و در داخل محاصره شده است. جهش ها حوضچه های زیر سطح بی نظیر را ساقه می زنند و در میان آسمان های مسموم بالای آن شکار می کنند. اما به جای ایستادگی متحد، ایستگاه های شهر مترو در مبارزه برای قدرت نهایی، یک دستگاه روز قیامت از غرفه های نظامی D6 قفل می شوند. یک جنگ داخلی در حال تکان خوردن است که می تواند بشریت را از روی زمین از بین ببرد. همانطور که آرتیوم، با گناه متلاشی شده اما با امید به سر می برد، شما کلیدی برای بقای ما را حفظ می کنید – آخرین نور در تاریکی ترین ساعت ما … بررسی محصول: مترو: آخرین نور Redux نسخه قطعی “Metro: Last Light” منتقد تحسین شده است. تازه ترین و بزرگترین تکرار موتور ۴A برای ژنرال نسل بعدی بازسازی شده است.

  دانلود ترینر Metro: Last Light Redux

  تازه واردین فرصتی برای تجربه ی یکی از بهترین تیراندازان مبتنی بر داستان در تمام دوران خواهند داشت. یک ماجراجویی حماسی که ترکیبی از وحشت بقا، اکتشاف و مبارزه تاکتیکی و خفا است. این نسخه قطعی همچنین شامل تمام DLC های قبلی منتشر شده است، اضافه کردن ۱۰ ساعت محتوای تک نفره پاداش به مبارزات انفرادی بزرگ. طرفداران بازی اصلی، ویژگی های جدید و پیشرفت های گیم پلی را شامل می شوند، از جمله انیمیشن های غواصی جدید، توانایی چک کردن ساعت و تجهیزات مهمات در پرواز و انیمیشن های جدید کامل بازیکن. و کسانی که از گیم پلی بازی ترسناک ترقیق ترانه فرقه پیشرو ‘Metro 2033’ حمایت می کنند، راه جدیدی برای تجربه مبارزه با معرفی دو سبک بازی های منحصر به فرد – بقا و اسپارتان را پیدا خواهند کرد. سابق تبدیل آخرین نور از یک تجربه مبارزه با خشونت آمیز بیشتر عمل به یک مبارزه کامل و آهسته برای بقا است. با استفاده از حالت افسانه ای رنجر شامل لایه ای اضافی از چالش و غوطه وری، Metro: Last Light Redux ساعت های گیم پلی AAA را برای قیمت باور نکردنی ارائه می دهد.

  دانلود ترینر Metro: Last Light Redux

  ترینر Metro: Last Light Redux همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Metro: Last Light Redux، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Health نامحدود، Gasmask durability، Ammo Unlimited، No Reload، Get 20.000 Money، Unl. چراغ قوه انرژی، بدون Gasmask Filter Timer، فیلترهای Gasmask نامحدود.
  توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0.0.3 از بازی مترو: آخرین نور Redux است.

  جهت دانلود ترینر Metro: Last Light Redux از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر