Middle Earth: سایه مادور مربی. Middle Earth: Shadow of Mordor یک بازی ویدئویی بازی نقش مهمی است که در “The Lord of the Rings” ساخته شده توسط Monolith Productions و منتشر شده توسط Warner Bros. Interactive Entertainment است. داستان بازی بین وقایع The Hobbit و Lord of the Rings اتفاق می افتد. این در مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس یکی شد. این بازی در ماه نوامبر ۲۰۱۴ در پلیاستیشن ۳ و ایکس باکس ۳۶۰ منتشر خواهد شد. این بازی بین رویدادهای J.R.R. اتفاق می افتد. هابیت Tolkien و پروردگار حلقه ها. خانواده طلیون (صدای ضبط شده و حرکت ضبط شده توسط تروی بیکر)، راننده گاندور مسئول حفاظت از دروازه سیاه مردر، توسط ارتش سئورون کشته شده است، اما طلیون با “توانایی های شبیه به سر و صدا” احیا می شود و سرانجام به مرord به دقیق می رسد انتقام او Mordor در این داستان هنوز بیابان زده است. بازیکن Gollum روبرو می شود (منتشر شده توسط لیام O’Brien). [3] طلیون متوجه می شود که جادوگرانی که او را زنده کرده اند، Celebrimbor است (توسط Alastair دانکن)، بزرگترین استاد الفن اسمیت از عصر دوم و سازنده حلقه های قدرت، که همچنین تلاشی برای انتقام گرفتن از Sauron است. آغاز بازی در زمان رها کردن ساعت در دروازه سیاه، با وجود اینکه تماشای حدود ۱۳۰۰ سال قبل از تاریخ شروع بازی، پایان یافته است.

  دانلود ترینر Middle-Earth: Shadow Of Mordor

  در خاورمیانه: سایه موردور، بازیگران نقش Talion را بازی می کنند، یک رنجر شجاع که خانواده اش در مقابل او شب هنگام سئورون و ارتش او به مورادور منتقل می شود، لحظاتی قبل از اینکه زندگی اش را بگیرد. طلیون به وسیله روح انتقام و توانایی توانایی های وراث توانست به طرز وحشیگری به موردور بپیوندد و قول دهد تا کسانی را که مرتکب اشتباه شده اند نابود کنند.

  دانلود ترینر Middle-Earth: Shadow Of Mordor

  ترینر Middle-Earth: Shadow Of Mordor همراه با گزینه های تقلب

  مربی برای بازی Middle Earth: Shadow Of Mordor، شما می توانید از آن برای فعال کردن این کد های ضروری Cheat استفاده کنید: Infinite Health، Infinite Focus، Infinite Ammo / Arrows، امتیازات Infinite توانایی، امتیازات ویژگی Infinite، امتیازات Mega XP / Tier، Super Speed ، مخفی / نامرئی، یک ضربه کشتن، زمان گلوله. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی ۱٫۰٫۱۹۵۱٫۲۷ (به روز رسانی ۸) بازی Middle Earth: Shadow Of Mordor است.

  جهت دانلود ترینر  Middle-Earth: Shadow Of Mordor از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر