قهرمانان توانایی و سحر و جادو VII (معمولا به MMH7 یا HOMM7 کوتاه شده) یک بازی استراتژی مبتنی بر نوبه خود در سری Heroes of Might and Magic است. مانند دیگر بازی های سری، بازیکنان رهبران را با توانایی های جادویی کنترل می کنند که به عنوان “قهرمانان” نامیده می شوند، که نیروهای مختلف را از نیروهای دفاعی استخدام می کند. قهرمانان و ارتش آنها مخالفان را نابود می کنند، که همچنین از قهرمانان برای هدایت نیروهای خود استفاده می کنند. این مجموعه شامل مجموعه ای از سطوح کمپیوتری، مستقل و چند نفره است. این بازی حدود ۲۰۰ سال پس از حوادث سایه های تاریکی و ده سال بعد از ترور مأمور مقدس مایو فالکون (یعنی ۱۰۰ سال پیش از قهرمانان V) اتفاق می افتد. این داستان به دنبال ایوان گریفین، دوک گریفین دوحه، در دنبال کردن تاج پس از انحلال امپراتوری فالکون؛ اما برای انجام این کار او باید با نیروی متحدان همکاری کند. یکی از آن ها جهان قبیله ها را ندیده بود.

  دانلود ترینر Might & Magic Heroes VII

  داستان ما در طول جنگ جانشینی رخ می دهد. قتل امپراطور در قلمرو با بسیاری از رقبای گرسنگی که به زور با تسلط بر تخت به سر می برد، قلمرو خود را از دست داده است. سپس دوک ایوان یک شورای معتبر از شش مشاور معتقد را برای بازگرداندن نظم و پایان دادن به مناقشات که سرزمین آشان را آتش می زند، می نامد. Might & Magic® Heroes® VII یک بازگشت پیروزی را به ارمغان می آورد و به شما جوهر بازی استراتژی مبتنی بر نوبت را می دهد. در یک جهان فانتزی با پیشرفت RPG با داستان روایت قوی تنظیم کنید، شما در یک سفر که هرگز فراموش نخواهید کرد!

  دانلود ترینر Might & Magic Heroes VII

  ترینر Might & Magic Heroes VII همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Mayhem & Magic Heroes VII Trainer می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری فعال کنید: اضافه کردن ۱۰۰۰ طلا، اضافه کردن ۱۰۰ چوب، اضافه کردن ۱۰۰ سنگ، اضافه کردن ۱۰۰ کریستال، اضافه کردن ۱۰۰ ستارهلور، اضافه کردن ۱۰۰ آهن اژدها، اضافه کردن ۱۰۰ سایه فولاد، اضافه کردن ۱۰۰۰ تجربه، اضافه کردن ۱۰۰ امتیاز مهارت، فوق العاده سرعت، اضافه کردن ۱۰۰ واحد سلامت، اضافه کردن ۱۰۰ واحد، اضافه کردن ۱۰ واحد حمله، اضافه کردن ۱۰ واحد دفاع، اضافه کردن ۱۰ واحد حرکت، اضافه کردن ۱۰ واحد واحد، اضافه کردن ۱۰ Unit Luck، Add 10 واحد ابتکاری، حداقل واحد سلامت، حداقل واحد واحد، حداقل واحد حرکت. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v2.2 از بازی Mayhem & Magic Heroes VII Trainer است.

  جهت دانلود ترینر Might & Magic Heroes VII از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر