Edge Catalyst آینه یک بازی اکشن ماجراجویی برای اولین بار است که در آن بازیکن از طریق یک شهر آیندهنگر به نام Glass به کنترل فای کانورز میرود. همانند لبه اصلی آینه، بازیکنان با استفاده از جنبه های اکتشافات شهری و جنبش های پارکور، برای تکمیل مأموریت ها و فرار از دشمنان و یا مبارزه با آن، از شهر عبور می کنند. بازیکنان همچنین می توانند از اشیاء زیست محیطی مانند خطوط و خطوط و تجهیزاتی مانند Mag Rope and Disruptor برای سفر در سراسر ساختمان استفاده کنند. هنگامی که بازیکنان یک هدف را بر روی نقشه خود علامت گذاری می کنند، دید “دونده” Faith فعال است و برخی از آیتم های منظره به طور خودکار در قرمز برجسته است.

  دانلود ترینر Mirror’s Edge Catalyst

  این ها به عنوان راهنمایی هایی برای هدایت بازیکنان به سوی هدف خود عمل می کنند. استفاده از سطوح و گیم پلی خطی که در First Edge Mirror یافت شده است با یک محیط باز و رومینگ رایگان در جهان جایگزین شده است. این باعث می شود که بازیکنان بیشتر در مسیر حرکت به میدان بروند و اجازه استفاده از مسیرهای مختلف برای دستیابی به هدف خود را دارند. علاوه بر مأموریت کمپین، فعالیت های جانبی مانند آزمایش های زمان، نژادها و پازل های محیطی نیز برجسته شده است. علاوه بر این، مواردی که Gridleaks نامیده می شود را می توان در سراسر جهان پیدا کرد که توسط بازیکنان جمع آوری می شود. مکانیک مبارزه با بازی، تعمیرات اساسی و سیستم مبارزهی جدیدی را توسعه داده است، زیرا عبور در بازی تا حد زیادی تاکید شده است. همچنین، اگرچه تنها در بازی قبلی استفاده شد، “Mirror’s Edge Catalyst” استفاده از اسلحه را با استفاده از بازیکن به طور کلی حذف کرده است، با تمرکز بر حرکات در حال اجرا و پارکور Faith و سریع حملات شیطان پرستانه برای از بین بردن یا فرار از دشمنانش. Faith وارد حالت تمرکز می شود در حالی که او در حال اجرا است. با تمرکز کافی، ایمان می تواند گلوله های دشمنان را از بین ببرد.

  دانلود ترینر Mirror’s Edge Catalyst

  ترینر Mirror’s Edge Catalyst همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Crysis Catalyst، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: Infinite Health، Focus Infinite، Super Jump، Easy Take Down، Fill Focus، Speed ​​Up، Bullet Time / Slowmotion، Teleport. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.02 از بازی لبه کاتالیست آینه است.

  جهت دانلود ترینر Mirror’s Edge Catalyst از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر