دانلود ترینر Monkey King: Hero is Back

    مانکی کینگ: بازگشت قهرمان یک پویانمایی رایانه‌ای چینی است که در سال ۲۰۱۵ منتشر شد.  . داستان جدید، که هرگز قبل از آن در افسانه چینی سفر به غرب دیده نشده است، در حال آشکار شدن است! براساس فیلم سینمایی سال ۲۰۱۵ فیلم انیمیشن کامپیوتری با نام  Monkey King: Hero is Back، این تطبیق خودبزرگ، سان Wukong، را پس از ۵۰۰ سال حبس، با Liuer، پسر جوانی که در سفری که آن‌ها را به هم نزدیک می‌کند، آزاد کرد. این بازی با ویژگی‌های جدیدی که در فیلم اصلی به تصویر کشیده نشده است، حماسی و بزرگ‌تر از اساطیر چین با حرکات نمایشی و مضحک برای یک ماجراجویی شادی‌بخش و هیجان‌انگیز است.صداپیشگی نسخهٔ انگلیسی این انیمیشن را جکی چان همکاری داشته است.

    دانلود ترینر Monkey King: Hero is Back

    ویژگی‌ها: بازیکنان ۱۰ سطح کاملا متفاوت پر از اقدامات سریع، محیط‌های شاداب پر از اسرار و نبرده‌ای ارباب حماسی را کشف خواهند کرد. کنترل Monkey کینگ را در دست بگیرید و در kungfu معروف چینی که پر از “finishers“، finishers“، QTE counters (& counters مجموعه‌ای از آیتم‌ها و مهارت‌ها می‌باشد، شرکت کنید. مهارت‌ها و توانایی‌های خود را در حال پیشرفت، باز کردن و به دست آوردن supermovess قدرتمند، یک نیروی جادویی برای مبارزه عالی و گلوله‌های آتشین آتش که به سوی دشمنان پرتاب می‌شوند، باز کنید. تجربه سینمایی کامل و چیزهای بیشتری را کسب کنید! صحنه‌های فیلم همچنین قبل از این که محتوای این فیلم را با صدای بسیار عالی در همه زبان‌های اصلی به نمایش بگذارد.

    دانلود ترینر Monkey King: Hero is Back

    مربی برای بازی Monkey کینگ: قهرمان برگشته است، شما می‌توانید از آن برای فعال کردن این کد Cheat ضروری استفاده کنید: سلامت نامحدود، God Infinite، Duration Skill، ویرایش روح، سول Multiplier، ویرایش تمام مواد: ۹۹، همه مواد: ۹۹، یک ضربه زدن. نکته: این ابزار cheat برای نسخه اصلی . ۰ (به Update ۲۰۱۹۱۱۱۹)از بازی Monkey کینگ: قهرمان برگشته است.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر