به یک دنیای جدید خوش آمدید! در نقش یک شکارچی قرار دهید و هیولا های وحشی را در یک اکوسیستم زنده و تنفس بکشید که در آن شما می توانید چشم انداز و ساکنان مختلف خود را به دست آورید. هانت را به تنهایی و یا در همکاری با سه بازیکن دیگر و از مواد جمع آوری شده از دشمنان افتاده به منظور ساخت ابزار جدید و گرفتن بیشتر حیوانات بدتر! در هیولا شکارچی: جهان، سفر اژدهای بزرگ را دنبال کنید، زیرا آنها یک بار یک مهاجرت دهه را در سرتاسر دریا به یک سرزمین معروف به دنیای جدید در یک رویداد که توسط ساکنان به عنوان Crossing Elder شناخته می شوند، شروع می کنند. به عنوان بخشی از کمیته تحقیقات انجمن، بازیکنان باید به سفر بزرگ به این سرزمین عظیم و مرموز سفر کنند و اسرار پشت این پدیده را کشف کنند. همانطور که شکارچیان در مأموریت هایشان قرار می گیرند، مناظر کمیسیون در Zorah Magdaros، اژدهای بزرگ بزرگ است که از زمین مانند آتشفشان افزایش می یابد.

  دانلود ترینر Monster Hunter: World

  شکارچی هیولا: جهانی بازیکنان را در تلاش برای مبارزه با هیولاهای ترسناک به کار می گیرد، به تدریج توانایی های شکار خود را بهبود می بخشد. لوت از دشمنان سقوط جمع آوری شده می تواند برای ایجاد تجهیزات جدید و ارتقاء زره استفاده شود زیرا بازیکنان یکپارچه در سراسر مناطق نقشه ای که اکوسیستم های زنده را تشکیل می دهند حرکت می کنند. چشم انداز و ساکنان گوناگون آن نقش مهمی ایفا می کنند زیرا بازیکنان به طور استثنایی از محیط اطراف خود به نفع خود استفاده می کنند. شکارچیان باید از حیله و توانایی خود استفاده کنند تا برای مبارزه با شدید و تکاملی زنده بمانند تا به عنوان شکار نهایی تبدیل شوند!

  دانلود ترینر Monster Hunter: World

  ترینر Monster Hunter: World همراه با گزینه های تقلب

  مربی بازی Monster Hunter: World، شما می توانید آن را برای فعال کردن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید: سلامتی بی نهایت، استامینای بی نهایت، موارد بی نهایت، حداکثر شارپ، بی نهایت زنی، فوق العاده سرعت، اضافه کردن ۱۰۰،۰۰۰ زنی، MAX Palico Level، حالت مخفی. توجه: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 (به روز رسانی ۲۰۱۸-۱۱-۰۹) از بازی هیولا شکارچی: جهان است.

  جهت دانلود ترینر Monster Hunter: World از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر