Mortal Kombat 11 یک بازی ویدئویی مبارزه ای است که توسط Studios NetherRealm طراحی شده و توسط Warner Bros. Interactive Entertainment منتشر شده است. در حال اجرا در Unreal Engine 3 است، این قسمت اصلی یازدهم در سری مورتال کامبت و عاقبت به مورتال کمبت X. 2015 اعلام کرد در بازی جوایز ۲۰۱۸ است، این بازی در شمال امریکا و اروپا در تاریخ ۲۳ آوریل ۲۰۱۹ برای مایکروسافت منتشر شد ویندوز، نینتندو سوئیچ، پلی استیشن ۴ و ایکس باکس یکی.

  دانلود ترینر Mortal Kombat 11

  MK پشت و بهتر از همیشه در تکامل بعدی حق رای دادن iconic است. نسخه استاندارد Mortal Kombat 11 شامل: بازی اصلی است. همه تغییرات سفارشی سفارشی به شما کنترل بی سابقه ای از جنگجویان خود می دهد تا آنها را به خود اختصاص دهید. موتور گرافیکی جدید هر لحظه ظاهر چشمک زدن و شکسته شدن جمجمه را به نمایش می گذارد و شما را به مبارزه ای نزدیک می کند که می توانید آن را احساس کنید. مجموعه ای از مبارزان کلاسیک جدید و بازگشتی، داستان داستان سینمایی بهترین در کلاس Mortal Kombat، حماسه حماسی خود را در طول ۲۵ سال در ساختن ادامه می دهد.

  دانلود ترینر Mortal Kombat 11

  ترینر Mortal Kombat 11 همراه با گزینه های تقلب

  نامحدود بهداشت، حداکثر جرم متر، حداکثر متر دفاع، تایمر یخ، یک ضربه کشتن، حداکثر امتیاز: Trainer برای بازی مورتال کمبت ۱۱، شما می توانید آن را به فعال شدن این کدهای تقلب ضروری استفاده کنید. توجه داشته باشید: این ابزار تقلب برای نسخه اصلی v1.0 از بازی Mortal Kombat 11 است.

  جهت دانلود ترینر  Mortal Kombat 11 از باکس های دانلود استفاده کنید

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر