دانلود ترینر Narcos: Rise of the Cartels
  دانلود ترینر Narcos: Rise of the Cartels :  به
  کلمبیا، ۱۹۸۰ آتش‌های امپراتوری El، که نفوذ آن در مرزها، و گسترش بی وقفه ایجاد شده‌است، خوش آمدید. نفوذ و فساد شایع است؛ ماموران پلیس، نگهبانان، سیاستمداران و افراد درگیر در بین آن‌ها در حال افتادن به داخل جیب کارتل Medellin هستند و پس از سال‌ها تولید، آمریکا در نهایت توجه را به خود جلب می‌کند. Narcos: Rise of Cartels داستان سریال تلویزیونی نتفلیکس ، از ظهور و سقوط ال Patrón را روایت می کند. طرف و متحد خود را با DEA یا برعکس طرف با Narcos انتخاب کنید.در زبان اسپانیایی نارکو مخفف نارکوترافیکانته است؛ بنابراین عنوان مجموعه به قاچاقچیان مواد مخدر اشاره دارد.شرکت کِرو دیجیتال (Curve Digital) و استودیوی کوجو اینترتینمنت (Kuju Entertainment) بازی Narcos: Rise of the Cartels را معرفی کردند. به همین منظور، دو تریلر جدید از این عنوان منتشر شده‌اند.

  دانلود ترینر Narcos: Rise of the Cartels

  کاوش مکان‌های قابل‌شناسایی از نمایش و نقش در تغییر وقایع و جنگ‌هایی که جنگ را بر روی مواد مخدر تعریف و تغییر خواهند داد. اعضای تیم شما را از نقش‌های مختلف کلاس تشکیل می‌دهند، به شخصیت‌های برجسته ملحق می‌شوند، مهارت‌های خود را ارتقا می‌دهند و در مبارزه با خشونت بر پایه خشونت شرکت می‌کنند، که در آن اقدامات شما نتیجه خواهد داشت. Plata
  بازی Narcos: Rise of the Cartels عنوانی در سبک استراتژی نوبتی-تاکتیکی بوده که از سریال مشهور Narcos اقتباس گرفته شده است. Narcos: Rise of the Cartels به بازی‌بازان این اجازه را می‌دهد که وقایع فصل اول این سریال را این بار در قالب یک بازی تجربه کنند. بازی‌بازان می‌توانند از میان دو جناح کارتل معروف مدلین (Medelin) و مرکز مبارزه با مواد مخدر (DEA) یکی را انتخاب نمایند و بخش داستانی آن را دنبال کنند.

  دانلود ترینر Narcos: Rise of the Cartels

  مربی برای بازی Narcos: The Rise of the cartels، شما می‌توانید از آن برای فعال کردن این کده‌ای Cheat ضروری استفاده کنید: سلامت نامحدود، حرکت نامحدود، ویرایش پول، ویرایش نقاط مهارت، تنظیم سرعت بازی، دشمنان نمی‌توانند حرکت کنند. نکته: این ابزار cheat برای نسخه اصلی . ۰ of the game:: Rise of the cartels.

ارسال دیدگاه

© تمامی حقوق مطالب برای وبسایت نکس گیم محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع و شرعا حرام می باشد.
طراحی و کدنویسی : رضا دلیر